Staršímu dorostu Sparty se daří do sestavy zapracovávat mladší hráče

30. říjen 2013, 09:25
(aktualizováno: 30. říjen 2013, 09:25)

Kutná Hora - Už podruhé v této sezoně starší dorostenci Sparty Kutná Hora přivítali soupeře z Rakovníka, tentokrát oovšem Tatran. A na rozdíl od prvního zápasu s SK Rakovník, ve kterém pouze remizovali, si v neděli body připsali tři:

Kutná Hora - Tn Rakovník 4:2 (2:0)

Nebyl to nijak pohledný zápas. Na těžkém, nerovném terénu šlo spíše o bitvu. Soupeř v tabulce dva body za Spartou rozhodně nedal svůj skalp lacino, nicméně domácí měli ve svých řadách svého nejlepšího střelce Milana Antoše, poločasový výsledek 2:0 stanovil právě on.

Druhá půle už byla více vyrovnaná, nejprve hosté snížili, vzápětí skóroval domácí Matějka, poté opět snížili hosté a na konečných 4:2 ustanovil výsledek Milan Antoš.

"Hodně teď improvizujeme, ale mladí hráči hrají dobře a výborně zapadli, je jen škoda, že jich není víc," poznamenal asistent trenéra Zdeněk Vrubel.

Kutná Hora: Karban - Hanousek, Kruliš, Šmidrkal, Turkovský, Vojáček, Šesták, Hájek, Matějka, Antoš, Škrobák. Střídali Puchoň, Tomek, Hák. Trenér Jan Meszároš.