Suchdol a Bílé Podolí odešly ze zápasů tentokrát bez bodu

8. září 2019, 20:17

Semice/Suchdol - Ve třetím kole I. B třídy, skupina C nastoupili fotbalisté Suchdola doma proti Slovanu Poděbrady, Bílé Podolí zavítalo na hřiště Sokola Semice.

Suchdol - Slovan Poděbrady 1:4 (1:1)

Suchdolští začali výborně - už v 8. minutě po brance Böhma vedli 1:0. "Utkání bylo vyrovnané, soupeře jsme napadali. Bylo to celkem dobré, až potom jsme udělali chybu a hosté srovnali na 1:1," popisoval první poločas trenér Suchdola David Čižinský. "Vstup do druhé půle nám absolutně nevyšel, ve 48. minutě to bylo 1:3 a byl konec zápasu," zlobil se kouč a dodal: "Střetnutí už se jen dohrávalo, psychicky jsme byli dole a dostali ještě čtvrtý gól. Rozhodl náš špatný vstup do druhé půle. Také nám chyběli tři hráči ze základu a to je hodně znát."

Branky: 8. Böhm - 33. Švára, 47., 48. Jiráň, 75. Mišák. Rozhodčí: Novotný - Stránský, Hanák. ŽK: Böhm, Oberreiter - Hron, Mišák. Diváků: 95. Suchdol: Čižinský - Zelenka, Volný, M. Kruliš I, Biroš - Pacák, Gallistl, Böhm, Langr (86. D. Laštovka), M. Kruliš II (46. Langmajer) - Oberreiter. Trenér David Čižinský. Slovan Poděbrady: Hadvičák - Hron, Borovička, Bernard, Havrda, Mišák, Nikulin (69. Kaše), Sekera (81. Pacovský), Hran (74. Stánok), Jiráň (88. Štítkovec), Švára (58. Šulc).

Semice - B. Podolí 3:0 (1:0)

Branky: 27. Kamlach, 86. Jareš, 89. Kůrka. Rozhodčí: Kosina - Trumpus, Hron. ŽK: Bříza, Koštíř, Šimek - Šálený, Chmelař, T. Švadlenka, V. Radovnický. ČK: 80. Šálený. Diváků: 87. Semice: Zemánek - Bříza, Brynych, Koštíř (83. Havránek), Kamlach, Cáska, Hylmar (58. Švarc), Šimek, Vavřík, Jareš (88. Kůrka). Trenér Otakar Hejlík. B. Podolí: Dastych - Jos. Fejfar, Šálený, Kupka, Jan Spáčil, Hájek, Chmelař (87. Bročka), T. Švadlenka, Kubát (6. V. Radovnický), L. Štoček ml., Weinlich (52. L. Štoček st.).