Suchdol přestál nápor domácích a Havránek hosty uklidnil třetí brankou

9. březen 2014, 18:12
(aktualizováno: 9. březen 2014, 18:22)

Šeberov - První místo podzimní tabulky I. A třídy - skupina B fotbalisté Sokola Suchdol potvrdili v prvním jarním kole, ke kterému v neděli jeli na umělou trávu do Šeberova. Po vítězství 3:1 si připsali další tři body a nyní vyhlížejí Ostrou:

Jesenice - Suchdol 1:3 (0:1)

Ve vyrovnaném prvním poločase si hosté kromě vstřelené branky připravili ještě tři zajímavé příležitosti. "Ty jsme ale neřešili dobře finální přihrávkou, rozdíl ve skóre mohl být vyšší. Domácí neměli vůbec nic," řekl suchdolský trenér Vlastimil Chlád. Když hosté zkraje druhé půle zvýšili na 2:0, zdálo se, že utkání v poklidu dovedou do tříbodového konce. "Inkasovali jsme ale po pěti minutách z trestného kopu na 2:1 a domácí nás dostali trochu pod tlak," přiznal kouč. "Zahrávali spousty standardek a vyrovnání viselo ve vzduchu. Přečkali jsme to, v 70. min. Havránek upravil na 3:1 a už bylo hotovo," oddechl si Vlastimil Chlád.

Poprvé na jaře doma se Suchdol představí v sobotu, kdy přivítá druhý tým tabulky - Ostrou.

Branky Suchdola: 20. Holub, 52. Štainz, 70. Havránek. Suchdol: Míšek - Holub, Svoboda, Kalivoda, Dittrich - Langr, Kmoch, Böhm, Javorek - Janovský (85. Pacák), Štainz (65. Havránek).  Trenér Vlastimil Chlád.