Suchdolští po přestávce zápasu s Rejšicemi vyrovnali, víc už ale nestihli

27. září 2014, 19:08
(aktualizováno: 27. září 2014, 19:55)

Suchdol - V osmém kole krajského přeboru na suchdolské hřiště dorazil další nováček soutěže, fotbalisté SK Rejšice. První poločas se jim příliš nevydařil, v tom druhém stačili jen vyrovnat:

Suchdol - Rejšice 1:1 (0:1)

V prvních minutách zápasu domácí sice zahrozili, ale Svoboda po rohovém kopu hlavičkoval těsně nad a Kutilova přihrávka z levé strany prošla malým vápnem. Tutovou šanci měl Kacafírek ve 24. min.: Z pravé strany ho centrem našel Dudla a pohotovou ránu volného suchdolského útočníka z úrovně penalty vytáhl gólman na roh. Gól přinesla až 27. min.: Hosté zahrávali trestný kop od rohového praporku, obrana domácích míč neodvrátila a Maňas ho dokopl do sítě - 0:1. Po rozehrání odpověděl Michálek parádní ranou, bohužel jen do tyče a ještě před přestávkou stejný hráč napřáhl podruhé, jenže tentokrát jeho střelu k tyči brankář vyrazil na roh.

Začátek druhé půle domácím vyšel přesně podle plánu: Už ve 46. min. výborný Linhartův roh na zadní tyči jistil Svoboda, který míč doklepl do sítě - 1:1. Jenže výsledek utkání byl otevřený až do konce. V 60. min. brankář Míšek hasil příležitost Bělíka, na druhé straně v 63. min. po Berešově trestném kopu volný Špičák míč hlavou dobře netrefil. Vzápětí domácí založili hezkou akci, Michálek vysunul Špičáka, který se uvolnil, našel nabíhajícího Bereše, který však technickou ranou trefil jen tyč! Rozhodnout mohli domácí v 85. min.: Berešovu přihrávku zprava Kacafírek pustil úplně volnému Špičákovi, kterému ale balón odskočil!

"První poločas jsme byli chcíplí, naše hra postrádala šťávu a náboj," uvedl trenér Suchdola Vlastimil Chlád a pokračoval: "Ve druhém poločase se to zlepšilo, naše nasazení bylo podstatně lepší. Vytvořili jsme si i šance, vyrovnali jsme, ale bohužel jsme další příležitosti nedali. Doma jsme samozřejmě chtěli vyhrát."

Branky: 46. Svoboda - 27. Maňas. Rozhodčí: Paukner - Doubrava, Vosolsobě. ŽK: D. Dastych - Dufek, Kopecký. Diváků: 120. Suchdol: Míšek - Dudla, R. Biško, Svoboda, Kutil - Bereš, Michálek (78. Jirků), M. Linhart, D. Dastych - Kacafírek, Janovský (46. Špičák). Trenér Vlastimil Chlád. Rejšice: Výda - Dufek (72. Sameš), Kopecký, Jon, Bobek - Maňas (80. Falta), Putorík, Herman, Horváth (13. Miškovský) - D. Zikmunda, Bělík. Trenér Miroslav Hruška.