Suchdolští si v sobotu přivezli tři krajské body ze hřiště Sokola Klecany

6. září 2014, 23:36
(aktualizováno: 6. září 2014, 23:36)

Klecany - Fotbalisté Sokola Suchdol zavítali v pátém kole krajského přeboru na hřiště TJ Sokol Klecany. Domácí na svou první výhru v soutěží stále ještě čekají: V prvních dvou kolech remizovali s Rejšicemi a v Příbrami, poslední dvě utkání prohráli s nulou - s SK Rakovník 0:1 a v Sedlčanech 3:0.

Klecany - Suchdol 0:2 (0:1)

Fotbalisté domácích Klecan v prvním poločase drželi s hosty krok, ve 23. min. se ale Suchdol ujal vedení po pokutovém kopu Kacafírek. "Za jasnou ruku ve vápně," zdůraznil trenér Suchdola Vlastimil Chlád. "Ve druhém poločase jsme hráli na jednu bránu a mnoho dalších šancí ještě nedali," řekl k zápasu a pokračoval: "Aspoň že jsme zvýšili na 2:0 a vyhráli. Naprosto zaslouženě, domácí zejména ve druhém poločase naprosto nevzdorovali. Bylo to jen o gólech."

Branky: 23. Kacafírek, 69. Dastych. Suchdol: Míšek - Dudla, Svoboda, Biško, Kutil - Böhm, Bereš (80. Chadraba), Jirků (65. Linhart), Dastych (70. Tafel) - Kacafírek, Janovský (60. Špičák). Trenér Vlastimil Chlád.