Suchdolu na hřišti vedoucího celku tabulky doslova protekly body mezi prsty

21. září 2012, 21:41
(aktualizováno: 21. září 2012, 21:41)

Poříčí n. S. - Fotbalisté Sokola Suchdol sehráli pátý zápas I. B třídy - skupina D v pátek večer. Byli hosty vedoucího celku tabulky Poříčí n. S., které ztratilo body jen ve Zdislavicích (2:2), v ostatních třech případech zvítězilo.

Poříčí n. S. - Suchdol 2:1 (2:0)

"První poločas jsme prospali, se soupeře jsme měli obavy," přiznal Vladimír Střihavka. Druhá půle už ale byla o něčem jiném. Po třech minutách Petr Janovský korigoval na 2:1 a další minuty kontrolovali hosté. "Řekli jsme si, že nemáme co ztratit a celý druhý poločas se hrál na jednu bránu," zdůraznil Vladimír Střihavka a navázal: "Trefili jsme tyč, dvakrát jsme šli sami na bránu a trefili brankáře. V poslední minutě jsem hlavičkoval vedle gólmana a obránce mi míč vykopl z prázdné brány. Ve druhém poločase jsme hráli výborně, bohužel to na body nestačilo."

Suchdolští měli body nadosah, vrátili se ale s prázdnou. "Určitě je to pro nás ztráta, vedoucí domácího mužstva přiznal, že jsme měli vyhrát. Za druhou půlku musím poděkovat celému mužstvu, domácí jsme fakt přehráli. Měli jsme pět jasných gólových šancí," dodal nakonec.

Branky Suchdola: 48. Janovský. Suchdol: Míšek - Křelina (76. Střihavka), Linhart, R. Klička, O. Tomíšek - Langr, Jan Rak, P. Holík, Böhm - Štainz, Janovský. Trenér David Linhart.