Trenér Tupadel Stanislav Krajíček: "Náš výkon by nestačil ani na třetí třídu"

2. říjen 2011, 19:05
(aktualizováno: 2. říjen 2011, 23:13)

Tupadly - V šestém kole I. B třídy - skupina D fotbalisté Star Tupadly přivítali soupeře, který v dosavadních pěti kolech nebodoval, ba co víc, nevstřelil ještě ani jednu branku. Tupadelští ale Zdislavicím radost dopřáli:

Tupadly - Zdislavice 2:4 (1:3)

Zápas se trenérovi Tupadel Stanislavu Krajíčkovi hodnotil špatně. "Podali jsme špatný výkon, který by nestačil ani na třetí třídu," nešetřil kritikou a navázal: "Kluci k utkání nepřistoupili dobře, nevím, jestli podcenili soupeře. Nechali jsme si dát laciné góly a jeden vlastní.  Z naší strany to bylo velice špatné."

Na vedoucí branku soupeře v 10. minutě dokázal odpovědět Nezbeda. "Pak měl příležitost do prázdné brány Mlynka, ale trefil břevno," litoval příležitosti kouč. Místo vedení tak hosté dvěma brankami stanovili poločasový výsledek na 1:3. "Dali jsme si po rohu vlastní gól a potom jsme inkasovali z penalty," upřesnil trenér.

Hřebíček do pomyslné rakve Zdislavice zatloukly v 82. minutě čtvrtou brankou. Branka Nezbedy v 90. min. už byla jen chabou náplastní na tupadelskou prohru.

Branky Tupadel: Nezbeda 2. Tupadly: Dušánek - Průcha, Píška, O. Císař (85. R. Krajíček), J. Kročák - Kruml (46. Semrád),  Nezbeda, Drbohlav, Chvátal - M. Kročák (75. Štainer), Mlynka. Trenér Stanislav Krajíček.