Třetí druholigový zápas se Znojmem Čáslavi přinesl třetí remízu

2. říjen 2011, 17:59
(aktualizováno: 2. říjen 2011, 18:54)

Čáslav - V rámci 9. kola II. ligy fotbalisté FK Čáslav přivítali soupeře, se kterým vloni dvakrát remizovali. A nerozhodný výsledek se zrodil i potřetí - v neděli ve Vodrantech.

Čáslav - Znojmo 1:1 (0:0)

Aktivita z prvních minut domácím přinesla rohový kop a nepřesné střely Hejného a Prášila. V 10. min. se urodila první stoprocentní šance: Voltr si to z levé strany namířil do pokutového území a míč posunul před malým vápnem úplně volnému Fikejzovi. Ten však bránu přestřelil! S přibývajícími minutami se hra přece jen více vyrovnala a Ducheček ve 20. min. musel řešit útok Pacandy s Hnaníčkem. Větší příležitost si ale vypracovali Čáslavští, ovšem ve 26. min. po Hečkově centru hlavičkoval Voltr jen do břevna a Hejný poslal odražený míč také hlavou jen do rukou gólmana Hrubého. Ve 35. min. byli kousek od vstřelené branky Znojemští: Nejprve Trnovec dlouhým křižným pasem vysunul Pacandu, jehož sražená střela skončila jen rohem. Ve 35. min. si Vašíček narazil se Švarcem a po jeho přihrávce před bránou Duchečka naštěstí pro domácí nedosáhl Zifčák.

Druhou půli začali domácí výborně: V 52. min. Voltr zakroutil trestný kop za zeď a mohl se radovat z vedoucí branky - 1:0. Jenže ne dlouho, protože Znojemští hodně snadno vyrovnali po dvou minutách: Přetažený centr volný Okleštěk vrátil před bránu, kde se prosadil Vašíček - 1:1. Hosté se více dostali do zápasu, navíc se jim přece jen více otevírala obrana domácích, kteří chtěli strhnout vítězství na svou stranu. V 82. min. sice vypadal nebezpečně Juklův trestný kop, ovšem stejně tak i následný brejk, při kterém musel Ducheček vyběhnout proti Zifčákovi. V 85. min. Džafičovu tvrdou ránu z pravé strany brankář Hrubeš stihl jen vyrazit, jenže dotírajícího Voltra odcolnil Trnovec a tak se na stavu už nic nezměnilo.

Branky: 52. Voltr - 54. Vašíček. Rozhodčí: Možíš - Marek, Paták. ŽK: Kunášek - Vašíček, Trnovec, Lacko. Diváků: 607. Čáslav: Ducheček - Kunášek, Karal, Šisler, Hečko - Prášil (70. Kaňák), Čertík (78. Jukl), Špidlen - Fikejz, K. Hejný (54. Džafič), Voltr. Trenér Oldřich Abrhám. Znojmo: Hrubý - Hříbek, Trnovec, Mička, Švarc - Zifčák (90. Lukáš), Lacko, Hnaníček (75. Krhut), Okleštěk - Pacanda, Vašíček. Trenér  Bohumil Smrček.