Třikrát se gólově prosadil Petr Janovský, branku vstřelil dokonce i hlavou!

13. září 2014, 20:08
(aktualizováno: 13. září 2014, 20:08)

Suchdol - V šestém kole krajského přeboru Suchdol hostil fotbalisty z Dobříše. A soupeře vůbec nešetřil, ze hřiště ho vyprovodil debaklem 9:1!

Suchdol - Dobříš 9:1 (5:1)

O průběhu celého utkání rozhodl výborný začátek Suchdola. "Během třinácti minut jsme vedli 4:0 a nebylo co řešit," uvedl suchdolský trenér Vlastimil Chlád. Pět brankek vsítil Štěpán Kacafírek, tři přidal Petr Janovský. "Jeden gól dal dokonce i hlavou, tipuji, že poprvé v životě," usmíval se suchdolský trenér.

Branky Suchdola: Kacafírek 5, Janovský 3, Linhart. Suchdol: Míška - Dudla, Svoboda, Biško, Kutil - Bereš (55. Böhm), Linhart (75. Tafel), Jirků (60. Michálek), Dastych - Janovský, Kacafírek (75. Chadraba). Trenér Vlastimil Chlád.