Tupadly mají starosti s hřištěm, hrát budou v Potěhách

27. srpen 2010, 14:32
(aktualizováno: 27. srpen 2010, 14:32)

Tupadly - Fotbalisté Star Tupadly před sebou mají domácí premiéru v I. B třídě. Po remíze 2:2 v Milovicích budou v neděli hostit FK Lysá nad Labem. Jenže ne doma, ale na hřišti Sokola Potěhy.

"Naše hřiště je z třetiny pod tribunou maximálně podmáčené," vysvětlil Karel Mikeš. "Děkujeme Sokolu Potěhy a TJ Hostovlice za výpomoc," dodal. Víkendový program se proto změnil i dalším týmům Star Tupadly. Zápas okresního přeboru mužů Tupadly B - Sázava byl přeložen na úterý 28. září od 16.30 hodin, žáci Star sehrají duel okresního přeboru se Štrampouchem rovněž v úterý 28. září od 14.45 hodin.

Dorostenci Star sehrají mistrovské utkání I. A třídy s Kouřimí v sobotu 28. srpna od 10.15 hodin na hřišti v Hostovlicích.