Tupadly už vedly 3:0, na vítěství v premiérovém zápase to nestačilo!

28. srpen 2016, 20:34

Pátek - Premiéru v I. B třídě fotbalisté Star Tupadly prodělali v neděli na Poděbradsku: Na hřišti TJ Pátek. Vypadalo to hodně nadějně, když ve 48. minutě Hašek zvyšoval na 0:3.

Pátek - Tupadly 4:3 (0:2)

"První půle byla dobrá, začátek druhého poločasu vynikající. Vedli jsme 3:0," uvedl trenér Tupadel Stanislav Krajíček. "Najednou jsme se začali bát o výsledek, hrát začali domácí a vedení jsme neudrželi. Ztratili jsme vedení 3:0, promarnili jsme tady tři body," pokrčil rameny.

Už po dvaceti minutách musel střídat zranění Vojtěch Vondra. "Natáhl si lýtko, nemohl vůbec zabrat," uzavřel kouč.

Branky: 55., 74. Kollmann, 66., 80. Zumr  16. Chvátal, 32. pok. kop Císař, 48. Hašek. Rozhodčí: Říha - Stádník, Mareš. ŽK: Ryšánek - V. Pipek. Diváků: 85. Pátek: Král - Churavý, Kohoutek, Bulíř, Bartheldy (46. Lad. Kmoch), J. Vondra (46. Brtek), Ryšánek (46. Kollmann), Jirásek, Kalina, Fořt, Sporiš (46. Zumr). Trenér Luboš Vondra. Tupadly: Potměšil - V. Pipek, D. Pipek, R. Krajíček, Hošek - R. Kruml, Vojt. Vondra (26. Hašek), Semrád, Jiří Kavánek - Císař, Chvátal. Trenér Stanislav Krajíček.