Uhlíři prohráli i v Liblici a na předposlední pozici ztrácejí již šest bodů!

3. listopad 2018, 18:10

Liblice – Fotbalisté Uhlířských Janovic v dalším kole I. B třídy sk. C. zavítali do Liblice. Jednalo se o souboj tabulkových soupeřů, kdy předposlední celek hostil poslední Uhlířské Janovice.

Liblice – Uhl. Janovice 4:1 (3:1)

V zápase exceloval domácí útočník Sochor, který do poločasové pauzy rozvlinil síť za brankářem Kmochem hned třikrát. Uhlíři kontrovali Randou, který ještě dokázal srovnat skóre, avšak dvě branky Sochora určily poločasové skóre 3:1 pro domácí.

Ve druhém poločase pak v jeho samotném závěru přidal Sochor svůj čtvrtý zásah a domácí tak odskočili Uhlířským Janovicím již na osmibodový rozdíl.

Branky: 20., 40., 45. a 90. Sochor – 28. Randa.

Rozhodčí: Glogar – Paukner, Stehlík. Červená karta: Barták (UJ). Žluté karty: Řípa, Sobotka, Hrstka – Barták, Randlíszek. Diváků: 66.

Liblice: Matoušek – Hejda (86. Fusek), Popp, Fott (78. Vosecký), Řípa, Rohn, Nouzák, Sobotka, Pačes (82. Bubník), Sochor, Hrstka (72. Šíma). Trenér Radek Lanc.

Uhl. Janovice: Kmoch – Barták, Zadražil, Čapek, Hrabánek, Svoboda (46. Bílek), Randlíszek, Marek, Beneš, Randa (46. Randa), Vyhnánek. Trenér Miroslav Rybka.

1 Hlízov 10 7 2 0 1 24:6 25
2 Sokoleč 10 7 1 1 1 36:16 24
3 Zruč n. S. 11 6 1 1 3 19:12 21
4 Loučeň 11 5 0 2 4 20:12 17
5 Škvorec 10 4 1 2 3 21:16 16
6 Bílé Podolí 11 4 1 2 4 17:16 16
7 Sázava 11 4 1 2 4 12:19 16