Uhlíři v prvním přípravném utkání porazili v rámci zimního turnaje Leštinu

31. leden 2016, 12:58

Červené Pečky - V rámci zimního turnaje v Červených Pečkách fotbalisté FK Uhlířské Janovice nastoupili v sobotu proti týmu Leštiny. Šlo pro ně o první utkání zimy, jelikož před týdnem bylo střetnutí s .. kvůli počasí zrušeno.

U. Janovice - Leština 6:2 (1:1)

Hosté z I. A třídy kraje Vysočina se ujali vedení, za domácí ve 33. minutě srovnal Petr Boubín. Po změně stran uhlíři navyšovali vedení až na 4:1, po korekci soupeře na 4:2 přidali další dvě branky navrch. "Jde o začátek přípravy, stále pracujeme zejména na fyzické kondici. Utkání bylo pro hráče spíše zpestřením," uvedl trenér FK Uhlířské Janovice Vladimír Boubín. "Hráči jsou zdraví, přes přestávku se všichni vyléčili a dali dohromady," zaklepal na pomyslné dřevo.

"Trénovat budeme v domácích podmínkách, třikrát týdně a sehrajeme osm přípravných zápasů," naplánoval Vladimír Boubín.

Branky U. Janovice: Zadražil 2, P. Boubín, Dotlačil, Tancer, Černík. U. Janovice: Hromádka - Uher (Sojka), Černík, T. Kulhánek, Hrbek (Bureš) - P. Boubín, Dotlačil (Veliký) - D. Kulhánek, Zadražil, Randlíszek (N. Marek) - Tancer (Förster). Trenér Vladimír Boubín.