Termíny v tomto týdnu patřily fotbalovým dohrávkám v soutěžích OFS Kutná Hora

11. červen 2013, 21:34
(aktualizováno: 14. červen 2013, 07:13)

Kluky - Dohrávka 20. kola III. třídy kvůli podmočenému hřišti nemohla uskutečnit v Tupadlech. A tak fotbalisté z Kluků byli v utkání s Tupadly B na svém hřišti hostujícím týmem.

Tupadly B - Kluky 1:0 (1:0)

Hrající kouč SK Kluky Pavel Píška před utkáním počítal omluvenky a tak se jeho tým pustil do zápasu jen v deseti. A prakticky z prvního útoku inkasoval: Chleborád se probil středem obrany a pak zblízka chytře umístil míč k tyči - 1:0. Žádné brankové hody Tupadel se ale v prvním poločase nekonaly, naopak vyrovnání měl na kopačce Brotánek: Nejprve si ve 27. min. připravil míč, aby pak z úhlu pálil do míst, kde stál připravený gólman Lipták. O tři minuty později ten samý hrč zamotal tupadelskou obranu, ovšem potom vysoko přestřelil. Na druhé straně si gólman Vavřina poradil s nepříjemně tečovanou ranou O. Císaře a tak se do přestávky na stavu už nic nezměnilo.

Do druhé půle mužstvo Kluků vysunulo stopera Osztatniho do útoku a vsadilo všechno na nakopávané míče. Vyrovnat se mu ale nepodařilo, naopak tupadelská rezerva mohla soupeře dorazit: O. Císaře však nejprve vychytal Vavřina a v poslední minutě stejný hráč z další šance napálil míč jen do břevna. Ještě před tím poklidný zápas rozbouřily emoce po nešetrném zákroku Brotánka na Kořínka. Protože Tupadly B měly už vystřídáno, dohrávaly bez Kořínka v deseti, tým Kluků předčasně opustil ještě kulhající J. Balázs.

Tupadly B na "domácím" hřišti SK Kluky získaly tři body. "To je ale asi jediné," nebyl spokojený se hrou svého celku trenér tupadelské rezervy Karel Mikeš st. Proti ní nastoupil soupeř pouze v deseti. "Domácí hráli ještě s několika kulhajícími hráči, o to to bylo pro nás horší," poznamenal kouč a dodal: "Po velkou část zápasu jsme se soupeři vyrovnali. Neproměnili jsme několik příležitostí, které by se dávat měly. Už několikátý zápas nám chyběl střelec Vondra a na našich výsledcích i počtu vstřelených branek to je znát."

SK Kluky sestavu pro úterní zápas dával sestavu dohromady horko těžko. "Chybělo nám šest školáků," uvedl trenér SK Kluky Pavel Píška. "Nakonec jsme i šance měli, jeden gól tam spadnout mohl," doplnil k zápasu.

Branka: 2. Chleborád. Rozhodčí: Martin Rezler st. Bez karet. Tupadly B: Lipták - Papoušek (53. Zajíc), Šveřepa, Kořínek, Průcha - O. Trekoval, Vl. Závůrka, Čáp (53. Mastík), O. Císař - Jiří Kavánek (64. Pipek), Chleborád. Trenér Karel Mikeš st. Kluky: Vavřina - Vl. Balász, Píška, Osztatni, Kadlec - Navrátil, Brotánek, Starý, Dvořák - J. Balázs. Trenér Pavel Píška.

Dohrávky - okresní přebor

Paběnice - Kácov 0:1 (0:0)
Branka: Havlín. ŽK: 4/1. Paběnice: M. Moc - Sochr, Zeman, Blažek, Veselý, O. Votava, P. Mužátko, T. Lupínek,  Fuksa, L. Votava, Jiří Vlach. Střídali R. Dvořák, L. Lupínek. Kácov: Verner - Novotný, Pivoňka, Berka, Zeman, Blažek, Pana, Š. Štorch, Pospíšil, Jakoubek, Havlín. Střídal Marhan.

Zbraslavice - Malešov 1:1 (1:0)
Branky:
Vohnický - Klečák. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 2/3. Zbraslavice: Pokorný - J. Veselý, Semerád, Volenec, Herčík, Šupka, Vohnický, M. Veselý, Komárek, Šindelář, Hlava. Střídal Moravec. Malešov: Drtina - R. Barenčík, Krásenský, M. Poklop, Koubek, Zoufalý, Horyna, Rejthárek, Kalfiřt, Klečák, Žídek. Střídali Joska, Kepka, Mrňák.
[[Soutez? &soutez=80 &datum=2013-06-11 ]]

III. třída

Bratčice - Sedlec B 2:0 (1:0), Žaloudek, Balvín. B. Podolí B - Chotusice 1:2 (0:1), Semínko - J. Goliáš, R. Goliáš. Suchdol B - Kaňk 0:3 (0:0), Horký, Zahajský, Čížek. Tupadly B - Kluky 1:0 (1:0), Chleborád. Paběnice B - Hlízov 5:7 (4:4), Kolář 3, T. Lupínek, M. Šrámek - Čáp 4, Balvín Mathé, Špitálník.
[[Soutez? &soutez=81 &datum=2013-06-14 ]]

IV. třída - skupina A

Žleby B - Kačina 3:0 kont.
[[Soutez? &soutez=82 &datum=2013-06-14 ]]

IV. třída - skupina B

Zbýšov B - Malín B 3:1 (1:0), I. Babák, Hybler, Břinčil - Vala. Křesetice B - Suchdol C 4:0 (3:0), Veselý 2, M. Barenčík, J. Leopold. Zbraslavice B - Malešov B 3:0 (3:0), Moravec, J. Veselý, Jandus.