V neděli uhlířky půjdou už naostro

25. srpen 2009, 09:20

Uhlířské Janovice - V posledním přípravném utkání se uhlířky střetly s muži hrající pod hlavičkou Perun Hluboká. Zápas měl především pobavit, o výsledek šlo asi až v poslední řadě.

U. Janovice ženy - Hluboká muži 5:3 (0:3)

poločas ovládli hostující hráči. V 11., respektive v 31.min se prosadil D.Holzman – v prvním případě stál ve správný čas na správném místě, kdy umístil do sítě míč odražený od tyče, ve druhém případě těžil z přesného centru L.Dymáčka. To už byla sestava uhlířek posílena o dva "přeběhlíky" – D.Cupala a L.Strašila st. Poločasový účet završil ve 40.min po ind.akci V.Boguay. Těsně před přestávkou mohly uhlířky skóre poopravit. Po malé domů zahrávala stand.situaci v pok.území M.Bílková, ovšem více než rohový kop po teči jednoho hráče ve zdi z této situace nevytěžila. A jelikož proti S.Vejvodové úspěšně zasáhl L.Jašek, nula na straně domácích hráček "svítila" dál.

Druhá polovina utkání přinesla obrat ve skóre. Vše načala již ve 49.min L.Prnková proměněnou penaltou po střetu S.Vejvodové s T.Grygarem. Ještě více radosti na domácí straně bylo v 55.min, kdy O.Peštová poslala míč přesně k levé tyči. Hostující hráči byli ve svých útočných choutkách několikrát lapeni do ofsajdové pasti, "pečlivě" hlídané a mávané V.Opatřilem. Co se nepovedlo M.Bílkové v prvním poločase, dokázala napravit v 77.min. Hostující malou domů potrestala gólově zrealizovanou stand.situací. Po zjištění, že skóre je již srovnané, volala K.Veselá v uhlířskojanovické bráně po ukončení zápasu. Ještě že ji hlavní rozhodčí P.Navrátil neposlechl. V 80.min se po hlavičce D.Cupala dostal domácí celek do vedení, což by po úvodních 45-i minutách čekal málokdo … V závěru utkání vsítili nakonec hostující hráči gól, ovšem vyrovnání se nedočkali, neboť L.Strašil ml. pomohl míči do vlastní sítě …. Nejprve však mohl vyrovnat M.Strašil, ovšem K.Veselá byla proti. V 88.min po centru J.Chrásta zakončovala z voleje M.Bílková a za již zmiňované pomoci míč tečujícího L.Strašila ml. završila vítězství uhlířek v poměru 5:3.

Po utkání si to ještě oba celky rozdaly ve střelbě ze značky pok.kopu, na každé straně dostalo důvěru 7 účastníků zápasu. V tomto klání byli šťastnější hosté z Hluboké – úspěšnými exekutory byli L.Strašil ml., T.Grygar, M.Jelínek, D.Holzman, M.Kopecký, V.Boguaye a M.Strašila vychytala K.Veselá. V domácím dresu byli úspěšní D.Cupal, K.Baranovičová, S.Vejvodová, L.Prnková, G.Fialovou a Chrásta vychytal L.Jašek, pouze mimo bránu nasměrovala svůj pokus M.Bílková. Suma sumárum – pok.kopy ovládli v poměru 5:4 hostující střelci.

V neděli 30.8. již půjde sranda stranou. To uhlířky přivítají od 13:00 hod na svém hřišti soupeřky ze St.Čivic ve 2.kole poháru ČMFS (oba celky v 1. kole volno). Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

U. Janovice: K.Veselá – L.Prnková, K.Baranovičová, G.Fialová, K.Dlouhá – K.Klimková, M.Bílková, J.Kantová, O.Peštová – S.Vejvodová, J.Chrást. Od 28.min se hokejovým střídáním k uhlířkám přidali D.Cupal, L.Strašil st. Perun Hluboká: L.Jašek – L.Dohnal, P.Ručínský, L.Strašil ml., J.Pátek – M.Jelínek, V.Boguay, L.Strašil st. ( od 28.min přešel k uhlířkám ), M.Kopecký – D.Holzman, D.Cupal ( od 28.min přešel k uhlířkám ), hokejové střídání : T. Grygar, M.Strašil, L.Dymáček, M.Chrást, P.Novotný