V prvním přípravném utkání Tupadly vyhrály v Habrech

30. červenec 2017, 20:01

Habry - Do zápasové části letní přípravy vstoupili fotbalisté Star Tupadly v neděli na hřišti v Habrech. Trenér Stanislav Krajíček ale ideální sestavu zkoušet nemohl, počítal totiž několik omluvenek:

Habry - Tupadly 3:4 (0:2)

Hosté vedli ve druhé půli už 4:0, domácí korigovali výsledek třemi góly před koncem zápasu. "Omluvilo se mi sedm hráčů na poslední chvíli, tým jsem sesbíral na návsi. Proto jsem spokojený, také s ohledem na to, že šlo o první zápas přípravy," konstatoval trenér Tupadel Stanislav Krajíček. Ten poprvé v zápase viděl Lukáš Burietku, hráče Golčova Jeníkova. "Naposledy hrál v Havlíčkově Brodě, vzali jsme ho do přípravy a uvidíme," uzavřel kouč.

Branky Tupadel: Koudelka 2, P. Růžička, Fuksa. Tupadly: Remeš - Semrád, R. Krajíček, O. Císař, Hudec - Vančura, Kruml, Růžička, Fuksa - Koudelka, Burietka. Střídali Lipták - D. Krajíček. Trenér Stanislav Krajíček.