Vojta Novotný dostal prostor ve druhém poločase druhého přípravného utkání

18. leden 2014, 19:34
(aktualizováno: 18. leden 2014, 19:34)

Nymburk - Malešovský odchovanec Vojta Novotný odehrál v rámci zimní přípravy druhý zápas v prvoligovém týmu. Po prvním utkání, ve kterém Liberec remizoval s Bohemians 1905 2:2 a Vojta nastoupil na posledních devět minut, odehrál tetnokrát celý druhý poločas. I on tak přispěl k remíze Liberce s AS Trenčín 2:2 (0:2).

Liberec - Trenčín 2:2 (0:2)

Jaroslav Šilhavý (FC Slovan Liberec) pro klubový web: "Začátek zápasu byl z našeho pohledu výborný, tlačili jsme soupeře k brance a měli jsme hned několik šancí. Potom jsme ovšem inkasovali po hrubé chybě v obraně, darovali jsme tím soupeři snadný gól. Po něm následovala poněkud hluchá pasáž, nedařilo se nám a po standardní situaci jsme dostali druhý gól. Soupeř hrál výborně, dobře se pohybovali a byli silní na míči. Skóre 0:2 pro nás nebylo jednoduché, do druhé půle jsme tedy vstoupili s několika změnami v sestavě. Druhý poločas se nám již dařil, vstřelili jsme dvě branky a kdyby Delarge proměnil svou šanci v závěru, mohli jsme i vyhrát. Cením si, že hráči dokázali náskok soupeře smazat, plusem je, že se nikdo nezranil. Trenčín nám ukázal svou kvalitu. Jednalo se proto o velmi dobrou zkoušku. Musím také ocenit výborně připravený přírodní trávník, na kterém se hrálo."

Branky: 65. Delarge, 89. Sackey – 20. Mišák, 33. Rundič. Liberec: Hroššo - Frýdek, Sackey, Kušnír (46. Coufal), Kováč (62 Karišik), Obročník (46. Novotný), Rabušic (46. Ndiaye), Kordiško (46. Douglas), Pimpara, Šural, Kolár (46. Delarge). Trenčín: Volešák (46. Šemrinec) - Čögley (46. Bero), Ramón, Rundič, Kingsley - Bariš - Mondek (46. Simon), Holúbek, Mišák (68. Opatovský), Jairo (68. Frimmel) - Malec (68. Sabler).