vv auto
Reklama

Wabáci zkompletovali zlatý hattrick, potřetí v řadě zvítězili v Cihelna Cupu!

2. červenec 2017, 07:32

Močovice - Ve 33. ročníku turnaje v malé kopané "Cihelna Cup 2017" zvítězil tým Wabáci, který ve finále otočil poločasové vedení Cihelny 2:1 a po vítězství 4:3 jeho hráči potřetí v řadě mohli zvednout nad hlavu putovní pohár! V souboji o třetí místo Olšany uhájily vítězství 2:1 před Uličníky.

Pořadí turnaje:
1. Wabáci
2. Cihelna
3. Olšany
4. Uličníci
5. CHotusice
6. Betoňáci
7. Sudex
8. Ovesná Lhota

Individuální ceny:
Nejlepší střelec Tomáš Javorek (11 branek)
Nejlepší brankář Tomáš Kleman
Nejlepší hráč Petr Váňa
Nejstarší hráč Richard Topinka st.
Čochta turnaje Petr Oliva

Sestavy:
Wabáci: T. Výborný - Špičák, Váňa, Čáp, Míšek, Fuxa, R. Zoufalý, Janata.
Cihelna: Kovařík - Jan Spáčil, Jar. Vlach, Javorek, Paták, D. Pipek, J. Veselý, M. Král, Kalivoda.
Olšany: Domas - Bláha, Kučera, R. Veselý, P. Leopold, Malina, Rajdl, M. Frejlach.
Uličníci: Remeš - Richard, Blahák, Ronovský, Blažek, J. Růžička, Fuksa, Siváček.
Chotusice: J. Dastych - Hnízdo, Tuzar, Žilka, J. Procházka, Kuna, Blatný.
Betoňáci: Kleman - Matoušek, Víšek, P. Růžička, Nesládek, Havránek, M. Výborný.
Sudex: Beneš - P. Oliva, Plánočka, Topinka st., Lank, Schulz, Topinka ml., Kňourek, J. Oliva.
Ovesná Lhota: Lipták - Šemík, Hájek, V. Radil, Králík, L. Tvrdý, L. Kolář, Uhlíř, Sochr.

Turnaje dalších věkových kategorií

Cihelna "40":
1. Vrdy
2. Golčův Jeníkov
3. Cihelna
4. Močovice

Individuální ceny:
Nejlepší hráč Kamil Hájek (Vrdy)
Nejlepší brankář Novák (G. Jeníkov)
Nejepší střelec Ladislav Tvrdý (Cihelna)
Nejstarší hráč Jiří Černý (Cihelna)

Mladší žáci:
1. Čáslav
2. Sparťani
3. Špunti Čáslav
4. Močovice

Individuální ceny:
Nejlepší střelec Adam Hybler (12 gólů, Sparťani)
Nejlepší hráč Filip Klinkáček (Čáslav)
Nejlepší brankář Tadeáš Strnad (Sparťani)
Nejkrásnější hráč Lucinka Hájková (Sparťani) + Jana Málková (Močovice)

Starší žáci:
1. Ajťáci
2. Cihelna
3. FC Prales
4. FC Neon
5. Močovice

Individuální ceny:
Nejlepší střelec Tomáš Rolenec (7 gólů, FC Prales)
Nejlepší hráč Tomáš Pěnkava (Cihelna)
Nejlepší brankář Jakub Tlustý (Ajťáci)
Nejkrásnější hráčka Natálie Zadinová (Močovice)

René Svoboda
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Wabáci zkompletovali zlatý hattrick, potřetí v řadě zvítězili v Cihelna Cupu!

Wabáci zkompletovali zlatý hattrick, potřetí v řadě zvítězili v Cihelna Cupu!

2. červenec 2017

Močovice - Ve 33. ročníku turnaje v malé kopané "Cihelna Cup 2017" zvítězil tým Wabáci, který ve finále otočil poločasové vedení Cihelny 2:1 a po vítězství 4:3 jeho hráči potřetí v řadě mohli zvednout nad hlavu putovní pohár! V souboji o třetí místo Olšany uhájily vítězství 2:1 před Uličníky.

Pořadí turnaje:
1. Wabáci
2. Cihelna
3. Olšany
4. Uličníci
5. CHotusice
6. Betoňáci
7. Sudex
8. Ovesná Lhota

Individuální ceny:
Nejlepší střelec Tomáš Javorek (11 branek)
Nejlepší brankář Tomáš Kleman
Nejlepší hráč Petr Váňa
Nejstarší hráč Richard Topinka st.
Čochta turnaje Petr Oliva

Sestavy:
Wabáci: T. Výborný - Špičák, Váňa, Čáp, Míšek, Fuxa, R. Zoufalý, Janata.
Cihelna: Kovařík - Jan Spáčil, Jar. Vlach, Javorek, Paták, D. Pipek, J. Veselý, M. Král, Kalivoda.
Olšany: Domas - Bláha, Kučera, R. Veselý, P. Leopold, Malina, Rajdl, M. Frejlach.
Uličníci: Remeš - Richard, Blahák, Ronovský, Blažek, J. Růžička, Fuksa, Siváček.
Chotusice: J. Dastych - Hnízdo, Tuzar, Žilka, J. Procházka, Kuna, Blatný.
Betoňáci: Kleman - Matoušek, Víšek, P. Růžička, Nesládek, Havránek, M. Výborný.
Sudex: Beneš - P. Oliva, Plánočka, Topinka st., Lank, Schulz, Topinka ml., Kňourek, J. Oliva.
Ovesná Lhota: Lipták - Šemík, Hájek, V. Radil, Králík, L. Tvrdý, L. Kolář, Uhlíř, Sochr.

Turnaje dalších věkových kategorií

Cihelna "40":
1. Vrdy
2. Golčův Jeníkov
3. Cihelna
4. Močovice

Individuální ceny:
Nejlepší hráč Kamil Hájek (Vrdy)
Nejlepší brankář Novák (G. Jeníkov)
Nejepší střelec Ladislav Tvrdý (Cihelna)
Nejstarší hráč Jiří Černý (Cihelna)

Mladší žáci:
1. Čáslav
2. Sparťani
3. Špunti Čáslav
4. Močovice

Individuální ceny:
Nejlepší střelec Adam Hybler (12 gólů, Sparťani)
Nejlepší hráč Filip Klinkáček (Čáslav)
Nejlepší brankář Tadeáš Strnad (Sparťani)
Nejkrásnější hráč Lucinka Hájková (Sparťani) + Jana Málková (Močovice)

Starší žáci:
1. Ajťáci
2. Cihelna
3. FC Prales
4. FC Neon
5. Močovice

Individuální ceny:
Nejlepší střelec Tomáš Rolenec (7 gólů, FC Prales)
Nejlepší hráč Tomáš Pěnkava (Cihelna)
Nejlepší brankář Jakub Tlustý (Ajťáci)
Nejkrásnější hráčka Natálie Zadinová (Močovice)

René Svoboda
Prohlédnout galerii