Za čtvrt hodiny dostali šest gólů!

22. červen 2009, 15:49

Slaný - Starší dorostenci Sparty ČKD Kutná Hora zakončili letošní ročník fotbalového krajského přeboru zápasem na hřišti SK Slaný.

Slaný - Kutná Hora 7:1 (1:1)

První poločas byl herně i výsledkově vyrovnaný. Na vedoucí branku domácích z 32. min. hosté reagovali velice rychle a po třech minutách pěknou střelou za velkým vápnem vyrovnal Zeman - 1:1.

Druhá půle začala vedoucím gólem hráčů ze Slaného v 50. minutě z trestného kopu 2:1. Než se z toho Kutnohorští vzpamatovali, tak jim domácí během patnácti minut nasázeli šest gólů. Kutnohorská sestava se podobala té, která bude hrát v další sezóně. Chybělo pět hráčů základní sestavy, což bylo v druhé půlce hodně znát na hře Sparty. "Chtěl bych poděkovat těm hráčům, co skončili ve starším dorostu za jejich výkony a přístup k fotbalu," uvedl Václav Dastych.

K. Hora: Dastych - Kraus, Kácovský, Bareš, Nedvěd - Klečák, Kulhánek, Koubek, Výborný - Brant, Zeman. Střídali Nekola, L. Menšík, Čech. Trenér Bohuslav Šváb.