Zápas bývalých hráčů Kutné Hory a Velimi nepokazil ani vytrvalý déšť

20. listopad 2010, 00:57
(aktualizováno: 20. listopad 2010, 00:58)

Kutná Hora - Jedno z posledních utkání letošního roku sehráli bývalí fotbalisté Sparty Kutná Hora. Na kutnohorské umělé trávě přivítali gardu FC Velim. Duel předcházela minuta ticha za nedávno zesnulého Slávka Malinu.

Staré gardy: Kutná Hora - Velim 2:2 (1:1)

Páteční střetnutí mělo slušnou úroveň, hrálo se v rychlém tempu. "Soupeř z Velimi nás svou kvalitou překvapil," přiznal kutnohorský trenér Antonín Müller. V prvním poločase na 1:1 vyrovnal Jiří Špitálník, který po přestávce a rychlém brejku strhl vedení na stranu Sparty levou nohou ke vzdálenější tyči. Hosté pět minut srovnali na 2:2.

Kutnohorští se ještě sejdou 26. prosince, kdy sehrají poslední duel roku 2010 na umělé trávě v Kutné Hoře.

Branky K. Hory: J. Špitálník 2. K. Hora: Stoupa, Vocel - Venhoda, P. Frejlach, Dvořák, Kruliš, Baranovič, Pleva, Čáp, P. Hampl, Schwarz, J. Špitálník, Kubín. Trenér Antonín Müller.