Zbraslavice doma body nerozdávají, v sobotu odnesly jejich formu Nespeky

9. říjen 2011, 11:37
(aktualizováno: 9. říjen 2011, 11:37)

Zbraslavice - Fotbalisté Sokola Zbraslavice si v I. B třídě - skupina D zatím uržují stoprocentní domácí bilanci: Po zápasech se Zdislavicemi a Tupadly v sobotu porazili na svém hřišti i Nespeky tým z popředí tabulky.

Zbraslavice - Nespeky 4:1 (1:1)

"Nespeky mají celkem dobrý tým, hrály kombinační fotbal a utkání bylo vyrovnané," uvedl manažer zbraslavického celku Lubomír Tvrdík. Domácí tým se ujal vedení v 15. minutě brankou Milana Čálka. "Potom se hra vyrovnala a hosté sedm minut před přestávkou vyrovnali na 1:1," doplnil k prvnímu poločasu Lubomír Tvrdík.

Druhý poločas podle něj Nespeky začaly lépe a přesněji kombinovaly. "My jsme potom hru vyrovnaly," řekl Lubomír Tvrdík a dodal: "Rozhodující pro zápas bylo rozmezí 76. a 84. minuty, kdy jsme dali tři branky." Nejprve Čálek z pokutového kopu potrestal faul na Hlavu, potom Výborný upravil na 3:1 a vzápětí opět Čálek stanovil stav na konečných 4:1. "Řekl bych, že výsledek byl pro hosty nakonec krutý. Hráli opravdu dobře," uzavřel Lubmír Tvrdík.

Branky Zbraslavic: 15., 76. pok. kop, 84. Čálek, 80. Výborný. Zbraslavice: Vavřina - Rada, Havránek, Herčík, Pospíšil - Hlava (82. Březina), M. Veselý, Výborný, Kakáček - Čálek, Šindelář. Trenér Jan Jursík.