Ďoubalův "blikanec" vydláždil cestu Jump Boys k vítězství v základní části

24. únor 2011, 22:59
(aktualizováno: 24. únor 2011, 23:01)

Kutná Hora - Z původního programu pěti zápasu futsalové CD ligy nakonec jeden vypadl. Green bar sice do haly dorazil, ovšem tentokrát se nesešel tým VS35,-. V hale se i červenalo, hřiště musel nuceně opustit Jan Ďoubal po nesmyslném strčení do soupeře v přerušené hře.

Restaurace Na Valech - Jump Boys 5:6 (3:1)

Jump  Boys dokonale zaspali začátek, když po dvaceti vteřinách potrestal jejich hrubku v rozehře Jak. Vančura, který hned po rozehrání vybídl ke gólovému zápasu i L. Sýse. Dvoubrankový náskok si Restaurace Na Valech udržela až do přestávky, protože na Pavlíkův gól z dálky po zemi k tyči odpověděl ještě před přestávkou - kdo jiný než Jakub Vančural. Ten se trefil z úhlu do šibenice - 3:1.V 17. min. zařadil vyšší rychlostní stupeň A. Schwarz, který sám dvěma slepenými góly dostal Jump Boys zpět do hry - 4:3, na rozdíl jednoho gólu o chvíli později upravil i Vojtíšek - 5:4. Ve 23. min. po dlouhém výhozu gólmana Čižinského Schwarz srovnal na 5:5, což Jump Boys stačilo k vítězství v základní části. To zřejmě neunesl Ďoubal, který v přerušené hře nesmyslně atakoval Pavlíka, byl vyloučen a v rozhodujících chvílích svůj tým oslabil. Přesilovku využil A. Schwarz k vítěznému gólu.
Branky a asistence: 1. Jak. Vančura, 1. L. Sýs (Ďoubal), 13. Jak. Vančura (Vlach), 16. Sýs (Jak. Vančura), 19. Ďoubal (Jak. Vančura) - 10. Pavlík, 17. A. Schwarz (Vojtíšek), 18. A. Schwarz (Hylský), 21. Vojtíšek (A. Schwarz), 23. A. Schwarz (Čižinský), 26. A. Schwarz (Šourek). Rozhodčí: Petr Dolejš. ČK: 25. Ďoubal (V). Restaurace Na Valech: Malina ­- Vlach, P. Novotný, L. Sýs, Jak. Vančura, J. Sýs, Ďoubal. Jump Boys: Čižinský - Vojtíšek, Pavlík, Vrba, A. Schwarz, Husa, Šourek, Hylský.

Green bar - VS35,- nehráno

Mužstvo VS35,- se nesešlo.

Green bar - Energit HC 4:1 (1:1)

Bojovný a houževnatý tým Energit HC vzdoroval úřadujícímu mistru po celý první poločas, kdy jeho náskok vymazal až pět vteřin před přestávkou M. Král. Ve druhém poločase už jasně převládla zkušenost Green baru, který si "povinné" vítězství pohlídal.
Branky a asistence: 13. M. Král, 16. J. Šrámek, 18. Petr Váňa (M. Král), 26. Petr Váňa (M. Král) ­- 5. F. Kalfiřt (Mukařovský). Rozhodčí: Petr Dolejš. Bez karet. Green bar: J. Veselý - Petr Váňa, O. Votava, M. Votava, J. Šrámek, Hudec, M. Král. Energit HC: R. Vokoun - L. Vokoun, Mukařovský, F. Kalfiřt, Šimůnek, Zajíc, Dražan, Jeřábek.

Dřevo Tvrdík - Teachers 1:3 (1:1)

Šance celku Dřevo Tvrdík pochytal Pavel Váňa, na druhé straně se dařilo i brankáři Flégrovi, kterému i dvakrát pomohla tyč při tvrdých střelách T. Švába. Vyrovnané zůstalo po prvním poločase i skóre, protože na branku J. Veselého našel po pár vteřinách odpověď Auer. Ve druhém poločase se více prosadili Teachers, kteří nakonec utkání dovedli do vítězného konce.
Branky a asistence: 12. Jiří Veselý (Hačka) - 12. Auer (Jelínek), 16. M. Frejlach (Hejduk), 26. Hejduk (Auer). Rozhodčí: Petr Dolejš. Bez karet. Dřevo Tvrdík: Flégr - Jiří Veselý, M. Veselý, Herčík, Radil, Černohlávek, Hačka, Červinka. Teachers: Pavel Váňa - M. Frejlach, Hejduk, Jelínek, Auer, T. Šváb, Valtr.

Night club Palma - Kantor&spol. 3:7 (1:1)

Ve vyrovnané první části zápasu se nejprve ujala střela J. Špitálníka, na druhé straně rychlý brejk a kombinaci zakončil úspěšně Zelený - 1:1. Druhý poločas začal brankou Miloše Říhy a Night club Palma doslova rezignoval na výsledek. Jeho hra bez pohybu ostře kontrastovala s lehkými kombinacemi hráčů Kantor&spol., kteří si s chutí zastříleli a utkání si užili.
Branky a asistence: 12. Zelený (Pospíšil), 22. Dvořák (Zelený), 26. Dvořák (Zelený) - 9. J. Špitálník (Říha), 14. Říha (hráč č. 9), 16. Vrba (Poul), 17. vlastní (Říha), 21. Říha (M. Růžička), 23. J. Špitálník, 25. Vrba (M. Růžička). Rozhodčí: Petr Dolejš. ŽK: Zelený (P). NC Palma: Mil. Hubáček - Zelený, Pospíšil, Malý, Dvořák. Kantor&spol.: M. Moc - M. Růžička, Říha, Vrba, Poul, J. Špitálník.