vv auto
Reklama

Foto: V prvním ročníku Winter Cupu zvítězil tým Čokodílci vedený Davidem Čižinským!

23. prosinec 2019, 07:58

Zruč nad Sázavou - Ve Zruči nad Sázavou se v sobotu uskutečnil první ročník futsalového turnaje "Winter Cup". O celkové prvenství bojovalo deset týmů, ze dvou skupin první tři celky postoupily do osmifinálových skupin C a D. Družstva na pátých místech hrála o 9. místo, týmy na čtvrtých místech o 7. místo.

Týmy umístěné na třetích místech v osmifinálových skupinách C, D hrály o konečné umístění na 5. místě, týmy umístěné na druhém místě hrály o 3. místo a týmy na prvním místě ve skupinách hrály o konečné 1. místo.

Výsledky zápasů o umístění:

O 1. místo: Vlašim - Čokodílci 2:5 (Tomáš Motyčka, Michal Zeman – Dan Nešpor 2, Jan Jícha 2, Jindra Kučera)
O 3. místo: Chabeřice - Betafogo 2:1 (Jiří Petrů, Michal Král - Tomáš Kopp)
O 5. místo: Fitness centrum Kutná Hora - Jiskra B 3:0 (Jan Hannich 3)
O 7. místo: Black shoes juniors - Bombarďáci 1:2 pk (Zeman - Kotek)
O 9. místo: Broskvičky - Ajax 2:1 (David Tůma, Tomáš Havrda – Pavel Foller)

Turnaj řídila dvojice rozhodčích z Uhlířských Janovic – Jiří Uher, Lukáš Kocourek.

Pořadí turnaje:

1. místo Čokodílci
(Petr Šourek, Artur Pane, Dan Nešpor, Ladislav Janda, Jan Jícha, Jindra Kučera, David Čižinský)

2. místo Vlašim
(Ondřej Štecher, Dominik Vlasák, Pavel Vobecký, Roman Filip, Marek Habal, Karel Houdek, Martin Štětina, Tomáš Motyčka, Kamil Moudrý, Michal Zeman)

3. místo Chabeřice
(Kamil Petrů, Lukáš Petrů, Jiří Petrů, Miroslav Kopecký, Michal Král, Jakub Kovařík)

4. místo Betafogo
(David Vyhnánek, Antonín Beneš, Tomáš Vyhnánek, Valda Šusta, Radek Tancer, Tomáš Kopp, Jaroslav Kopp, Denis Kulhánek)

5. místo Fitness centrum Kutná Hora
(Tomáš Mlynka, David Dastych, Robin Vocel, Dominik Martínek, Tomáš Vojtíšek, Radek Šesták, Jan Strnad, Jan Hannich, Miroslav Vocel, Martin Frejlach)

6. místo Jiskra B
(Tomáš Kovařík, Milan Závorka, Jiří Prošek, Ladislav Dolejš, Ondřej Sochůrek, Petr Bareš, Ladislav Kovář, Luboš Drbal, Lukáš Hájek, Martin Felis)

7. místo Bombárďáci
(Stanislav Svoboda, Tomáš Cudlín, Martin Srba, Nikol Marek, Radim Kašpar, Filip Linhart, Rostyslav Hirnyk, Tomáš Kotek, Luboš Martinák)

8. místo Black shoes juniors
(Daniel Daněk, Zdeněk Louda, Jan Pohorský, Ondřej Jouza, Lukáš Jelínek, Jáchym Zeman, Jaroslav Arnolt, Munkhbaysakh Tugsmandakh)

9. místo Broskvičky
(Miroslav Šibrava, Miroslav Kůrka, František Janata, Jakub Hradílek, Jan Herout, David Tůma, Martin Březina, Tomáš Havrda, Daniel Uher, Martin Votava)

10. místo Ajax Polipsy
(Jaroslav Váňa, Tomáš Šváb, Ondřej Peroutka, Jiří Pivoňka, Pavel Foller, Dominik Fialka, Václav Pejša, Petr Stempák)

Pořadí střelců

V průběhu turnaje diváci viděli celkem 97 branek. Nejlepším střelcem se stal s devíti góly Jan Jícha (Čokodílci).

Další pořadí střelců:
6 branek: Dan Nešpor, Michal Král.
5 branek: Antonín Beneš, Tomáš Kopp.
4 branky: Jindra Kučera, Milan Závorka.
3 branky: Petr Šourek, Roman Filip, Kamil Petrů, Jiří Petrů, Jakub Kovařík, Jan Hannich
2 branky: Artur Pane, Pavel Vobecký, Kamil Moudrý, Michal Zeman, Jaroslav Kopp, Jan Strnad, Ondřej Sochůrek, Radim Kašpar, Jáchym Zeman, David Tůma.
1 branka: Ladislav Janda, Dominik Vlasák, Tomáš Motyčka, Miroslav Kopecký, Radek Tancer, David Dastych, Tomáš Vojtíšek, Radek Šesták, Martin Frejlach, Ladislav Dolejš, Tomáš Cudlín, Rostyslav Hirnyk, Tomáš Kotek (+ 1 vlastní), Ondřej Jouza, Jakub Hradílek, Tomáš Havrda., Ondřej Peroutka, Pavel Foller, Martin Felis.

tz, foto René Svoboda a archiv pořadatelů
Galerie
Předchozí Následující
AVE_CZ
Reklama
Foto: V prvním ročníku Winter Cupu zvítězil tým Čokodílci vedený Davidem Čižinským!

Foto: V prvním ročníku Winter Cupu zvítězil tým Čokodílci vedený Davidem Čižinským!

23. prosinec 2019

Zruč nad Sázavou - Ve Zruči nad Sázavou se v sobotu uskutečnil první ročník futsalového turnaje "Winter Cup". O celkové prvenství bojovalo deset týmů, ze dvou skupin první tři celky postoupily do osmifinálových skupin C a D. Družstva na pátých místech hrála o 9. místo, týmy na čtvrtých místech o 7. místo.

Týmy umístěné na třetích místech v osmifinálových skupinách C, D hrály o konečné umístění na 5. místě, týmy umístěné na druhém místě hrály o 3. místo a týmy na prvním místě ve skupinách hrály o konečné 1. místo.

Výsledky zápasů o umístění:

O 1. místo: Vlašim - Čokodílci 2:5 (Tomáš Motyčka, Michal Zeman – Dan Nešpor 2, Jan Jícha 2, Jindra Kučera)
O 3. místo: Chabeřice - Betafogo 2:1 (Jiří Petrů, Michal Král - Tomáš Kopp)
O 5. místo: Fitness centrum Kutná Hora - Jiskra B 3:0 (Jan Hannich 3)
O 7. místo: Black shoes juniors - Bombarďáci 1:2 pk (Zeman - Kotek)
O 9. místo: Broskvičky - Ajax 2:1 (David Tůma, Tomáš Havrda – Pavel Foller)

Turnaj řídila dvojice rozhodčích z Uhlířských Janovic – Jiří Uher, Lukáš Kocourek.

Pořadí turnaje:

1. místo Čokodílci
(Petr Šourek, Artur Pane, Dan Nešpor, Ladislav Janda, Jan Jícha, Jindra Kučera, David Čižinský)

2. místo Vlašim
(Ondřej Štecher, Dominik Vlasák, Pavel Vobecký, Roman Filip, Marek Habal, Karel Houdek, Martin Štětina, Tomáš Motyčka, Kamil Moudrý, Michal Zeman)

3. místo Chabeřice
(Kamil Petrů, Lukáš Petrů, Jiří Petrů, Miroslav Kopecký, Michal Král, Jakub Kovařík)

4. místo Betafogo
(David Vyhnánek, Antonín Beneš, Tomáš Vyhnánek, Valda Šusta, Radek Tancer, Tomáš Kopp, Jaroslav Kopp, Denis Kulhánek)

5. místo Fitness centrum Kutná Hora
(Tomáš Mlynka, David Dastych, Robin Vocel, Dominik Martínek, Tomáš Vojtíšek, Radek Šesták, Jan Strnad, Jan Hannich, Miroslav Vocel, Martin Frejlach)

6. místo Jiskra B
(Tomáš Kovařík, Milan Závorka, Jiří Prošek, Ladislav Dolejš, Ondřej Sochůrek, Petr Bareš, Ladislav Kovář, Luboš Drbal, Lukáš Hájek, Martin Felis)

7. místo Bombárďáci
(Stanislav Svoboda, Tomáš Cudlín, Martin Srba, Nikol Marek, Radim Kašpar, Filip Linhart, Rostyslav Hirnyk, Tomáš Kotek, Luboš Martinák)

8. místo Black shoes juniors
(Daniel Daněk, Zdeněk Louda, Jan Pohorský, Ondřej Jouza, Lukáš Jelínek, Jáchym Zeman, Jaroslav Arnolt, Munkhbaysakh Tugsmandakh)

9. místo Broskvičky
(Miroslav Šibrava, Miroslav Kůrka, František Janata, Jakub Hradílek, Jan Herout, David Tůma, Martin Březina, Tomáš Havrda, Daniel Uher, Martin Votava)

10. místo Ajax Polipsy
(Jaroslav Váňa, Tomáš Šváb, Ondřej Peroutka, Jiří Pivoňka, Pavel Foller, Dominik Fialka, Václav Pejša, Petr Stempák)

Pořadí střelců

V průběhu turnaje diváci viděli celkem 97 branek. Nejlepším střelcem se stal s devíti góly Jan Jícha (Čokodílci).

Další pořadí střelců:
6 branek: Dan Nešpor, Michal Král.
5 branek: Antonín Beneš, Tomáš Kopp.
4 branky: Jindra Kučera, Milan Závorka.
3 branky: Petr Šourek, Roman Filip, Kamil Petrů, Jiří Petrů, Jakub Kovařík, Jan Hannich
2 branky: Artur Pane, Pavel Vobecký, Kamil Moudrý, Michal Zeman, Jaroslav Kopp, Jan Strnad, Ondřej Sochůrek, Radim Kašpar, Jáchym Zeman, David Tůma.
1 branka: Ladislav Janda, Dominik Vlasák, Tomáš Motyčka, Miroslav Kopecký, Radek Tancer, David Dastych, Tomáš Vojtíšek, Radek Šesták, Martin Frejlach, Ladislav Dolejš, Tomáš Cudlín, Rostyslav Hirnyk, Tomáš Kotek (+ 1 vlastní), Ondřej Jouza, Jakub Hradílek, Tomáš Havrda., Ondřej Peroutka, Pavel Foller, Martin Felis.

tz, foto René Svoboda a archiv pořadatelů
Prohlédnout galerii