Hrdinou prvního futsalového večera roku 2011 se stal gólman Peroutka

6. leden 2011, 23:32
(aktualizováno: 6. leden 2011, 23:34)

Kutná Hora - Poprvé v roce 2011 se ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici sešli futsalisté, aby si užili pěti zápasů. V souboji o čelní pozice tabulky totálně selhali reprezentanti barev Restaurace Na Valech, kteří museli skousnout osmigólový příděl od chlapců v růžovém. Podobně na tom byla suchdolská Soča, kterou vyprášil Green bar a zejména Petr Váňa, autor pěti gólů. I když vítězství Traktorky nad Palmou vypadá jednoznačně, za stavu 1:0 čelil gólman Petr Peroutka dvěma pokutovým kopům za akumulované fauly.

Kantor&spol. - Energit HC 4:2 (3:1)

Kantoři se ujali vedení, ovšem po šancích na obou stranách vyrovnal Jeřábek. Po změně stran skončil v síti oblouček M. Moce, když gólmana Radka Vokouna bránil vlastní hráč a vzápětí Energit vlastním gólem upravil na 3:1. Tým Kantor&spol. byl dlouho v napětí, protože za stavu 3:2 neproměnil L. Vokoun čistou gólovku na vyrovnání. Nakonec tři body pečetil do opuštěné brány Blažek.
Branky a asistence: 2. J. Špitálník, 11. M. Moc, 12. vlastní, 22. Blažek - 10. R. Jeřábek (D. Mukařovský), 17. Kalfiřt (R. Vokoun). Rozhodčí: Jakub Koleček. Bez karet. Kantor&spol.: M. Moc - Blažek, M. Růžička, Vrba, J. Špitálník, P. Kantor, R. Poul, Říha. Energit: R. Vokoun - L. Vokoun, D. Mukařovský, R. Dastych, R. Jeřábek, Kalvoda, Kalfiřt.

Restaurace Na Valech - Jump Boys 0:8 (0:4)

Zprvu vyrovnané utkání rozhodla lepší práce Jump Boys v defenzivě a zejména efektivnější řešení gólových příležitostí. Restaurace Na Valech byla později bez Jakuba Vančury zcela odevzdaným soupeřem a Jump Boys si dovolil například rozehrávat pokutové kopy.
Branky a asistence: 6. Šourek (A. Schwarz), 8. A. Schwarz (Čižinský), 13. Pavlík, 13. Vrba (Pavlík), 15. Hylský (Pavlík), 20. Šourek (Hylský), 21. Pavlík (Vojtíšek), 23. Vojtíšek (A. Schwarz). Rozhodčí: Jakub Koleček. Bez karet. Restaurace Na Valech: Vl. Hroch - J. Růžička, Vlach, Ďoubal, Jak. Spáčil, Reis, Kosík, P. Novotný. Jump Boys: D. Čižinský - Hylský, Šourek, Vojtíšek, Vrba, Pavlík, A. Schwarz.

Green bar - Soča Suchdol 9:2 (3:1)

Green bar "načal" Soču chytrým gólem, když M. Votava chytře pustil kolmou přihrávku Petra Váni, která došla až do sítě - 1:0. Suchdolští potom sice vyrovnali, ovšem další minuty už patřil úřadujícímu mistru, který si s chutí zastřílel. Zejména dvojice Petr Váňa - Michal Král, která se postarala o sedm branek. Za suchdolskou Soču se ve druhé půli blýskl B. "Bóďa" Bříza střelou z půlky, kterou nachytal gólmana Korejtka "na švestkách".
Branky a asistence: 8. Petr Váňa (L. Votava), 12. Petr Váňa (M. Král), 13. M. Král (J. Veselý), 13. M. Král (J. Veselý), 17. J. Veselý (Petr Váňa), 21. L. Votava (M. Votava), 22. Petr Váňa (M. Král), 23. Petr Váňa, 26. Petr Váňa (M. Král) - 9. Gembiczki (Dvořák), 17. P. Bříza. Rozhodčí: Jakub Koleček. Bez karet. Green bar: Korejtko - L. Votava, M. Votava, O. Votava, Petr Váňa, M. Král, J. Veselý. Soča Suchdol: M. Novotný - Kuchař, B. Bříza, P. Bříza, Bohuňovský, Gembiczki, Dvořák, Hebr, Dušinský.

VS35,- - Teachers 3:5 (0:3)

Hráči Teachers měli po celé utkání navrch, i když "šupákům" z VS35,- nelze upřít snaha. Zejména ve druhém poločase dělali co mohli, ovšem více, jak na korekci prohry, to tentokrát nestačilo.
Branky a asistence: 15. Zeman (Thieme), 20. Černý (Thieme), 26. Thieme (Černý) - 4. Auer (Jelínek), 7. Auer (Jelínek), 12. M. Frejlach (Hejduk), 18. T. Šváb (Hejduk), 23. Jelínek (Auer). Rozhodčí: Jakub Koleček. ŽK: M. Frejlach. VS35,-: Stoupa - Jakoubek, Kopecký, Černý, Thieme, Zeman, Hruška. Teachers: Sochůrek - Jelínek, T. Šváb, Hejduk, Auer, M. Frejlach.

NC Palma - STS Chvojkovice Brod 0:5 (0:1)

Bedřich Franc sice Chvojkovice dostal do vedení, ovšem klíčovou postavou zápasu se stal gólman Petr Peroutka, který v prvním poločase kryl dva pokutové kopy soupeře za fauly - nejprve Malého a potom i Zeleného. Odpor Palmy Traktorka definitivně zlomila až v samotném závěru, kdy třemi góly upravila na konečných 0:5.
Branky a asistence: 4. B. Franc, 18. B. Franc (Peroutka), 24. Böhm, 25. Kocourek (Jirásek), 26. Kubát. Rozhodčí: Jakub Koleček. Bez karet. NC Palma: Mil. Hubáček - Zelený, Pátek, Mar. Hubáček, Malý, Dvořák, Špírek. STS Chvojkovice Brod: Peroutka - Klíma, Jirásek, Böhm, Kubát, Kocourek, Franc.