Porazí letos někdo Restauraci Na Valech?

26. listopad 2009, 23:10

Kutná Hora - Deportivo futsalová liga měla ve čvtvrtek v programu zápasy šestého hracího dne. Stoprocentní vítěznou sérii udržela Restuarace Na Valech, která tak jako jediná z týmů soutěže neztratila ještě ani jeden bod. Mužstvo Kantor&spol. potřebovalo vyhrát, aby v tabulce udrželo kontakt se soupeři. Dramatickou bitvu ale lépe zvládli Teachers, kterým body naopak přišly velmi vhod. Duel VS35,- - Dřevo Tvrdík byl o týden odložen.

Restaurace Na Valech - Veteráni 5:3 (2:0)

Restaurace Na Valech v pohodě potvrdila roli suverénního favorita. Veteráni byli prakticky bez šance, výsledek korigovali až v samotném závěru.
Branky a asistence: 1. Vlach (J. Růžička), 9. Jan Spáčil, 16. Ďoubal (Vokoun), 19. Jak. Spáčil (Sýs), 23. J. Růžička - 24. Andrašík (P. Pařízek), 26. Janoušek (M. Procházka), 26. Janoušek. Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Restaurace Na Valech: Vokoun - J. Růžička, Ďoubal, Jak. Spáčil, Jan Spáčil, Kosík, Sýs, Vlach. Veteráni: Ledvina - Kapek, P. Pařízek, Hetfleisch, Andrašík, Janoušek, M. Procházka.

Freaks - Green bar 4:1 (1:0)

Freaks dostal do vedení Kozel dvě vteřiny před přestávkou, když na "dlouhou nohu" usměrnil za záda Výborného přihrávku Dastycha. Freaks hráli ve druhém poločase dlouho s vyčerpaným limitem faulů, ale se situací se vypořádali na výbornou a navíc Dastych v poslední minutě definitivně rozhodl.
Branky a asistence: 13. Kozel (Dastych), 17. Kozel (Dastych), 20. Skokan, 26. Dastych - 22. Veselý (Výborný). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Freaks: M. Snížek - D. Dastych, Křelina, M. Šváb, Kozel, Skokan, Zelený, Rathauz. Green bar: T. Výborný - M. Votava, O. Votava, Petr Váňa, Hrbek, Jan Šrámek, Veselý.

Teachers - Kantor&spol. 5:3 (3:2)

Poslední duel hracího dne nabídl velmi dramatickou a pohlednou podívanou. Oba celky kombinovali rychle a brankáři na obou stranách se museli činit. Po vyrovnání Kantorů na 3:3 pomohl Teachers hodně laciný gól, když gólman M. Moc při rozehrávce trefil Jana Třískalu, od kterého se míč odrazil do sítě - 4:3. Ten samý hráč se postaral i o pátý zásah "Učitelů". I když Kantor&spol. aktivním napadáním soupeře zatlačili, vývoj zápasu už zvrátit nedokázali.
Branky a asistence: 4. Jelínek (P. Holík), 10. Jelínek (Třískala), 13. P. Holík (Jelínek), 16. Třískala, 21. Třískala (P. Holík) - 5. Kantor (Vácha), 7. J. Vančura (Vrba), 14. Vrba (J. Vančura). Rozhodčí: Daniel Mucha, bez karet. Teachers: Potměšil - Valtr, Třískala, J. Holík, P. Holík, Jelínek, T. Šváb. Kantor&spol.: M. Moc - J. Moc, J. Růžička, Blažek, M. Růžička, J. Vančura, Vrba, Kantor, Vácha.

Další program

7. hrací den, čtvrtek 3. prosince: Soča Suchdol - Teachers (od 19.30 hod.), Green bar - Restaurace Na Valech (od 20 hod.), Night club Palma - Kantor&spol. (od 20.30 hod.), Freaks - STS Chvojkovice Brod (od 21 hod.), VS35,- - Dřevo Tvrdík (od 21.30 hod.).
Všechna utkání se hrají ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici v Kutné Hoře.