Soča i v nových dresech opustila třetí příčku tabulky

21. leden 2010, 23:15

Kutná Hora - Cllub Deportivo futsalová liga pokračovala ve čtvrtek čtyřmi zápasy 12. hracího dne. V prvním zápase se po více jak měsíci dočkal vstřelené branky loňský nejlepší kanonýr Bedřich Franc, který tak naleptal obranu soupeře hned v prvních vteřinách. Ve druhém duelu se Restaurace Na Valech vrátila na vítěznou vlnu, když po vyrovnaném prvním poločase rozhodla v tom prvním o výhře nad VS35,- Ve třetím utkání Teachers po přestávce už nedohonili náskok soupeře a čtvrteční večer zakončila očekávaná výhra Night clubu Palma nad Veterány, i když po vyrovnané první půli.

STS Chvojkovice Brod - Soča Suchdol 4:1 (3:0)

Sedmnáct vteřin prvního duelu stačilo Bedřichu Francovi přesné střele k tyči téměř z poloviny hřiště. Suchdolští nekladli soupeři větší odpor, navíc svými nepřesnostmi například při rozehrávkách autů nabídli "Traktorce" další příležitosti.

Branky a asistence: 1. B. Franc, 2. Kocourek (B. Franc), 6. Böhm (Kocourek), 16. vlastní - 18. Hebr (Kopáček). Rozhodčí: Daniel Mucha. Bez karet. STS Chvojkovice Brod: Peroutka - Kocourek, Z. Hurt, Böhm, B. Franc, Dostál, Čunderlík, Kubát. Soča Suchdol: M. Novotný - B. Bříza, Dušínský, Hebr, Kopáček, D. Kuchař, A. Schwarz, Langr, Jos. Vančura.

VS35,- - Restaurace Na Valech 2:4 (2:2)

Vyrovnaný zápas rozhodly dvě pěkné branky po přestávce: Sýsův "dloubák" do šibenice po rohovém kopu a Vlachova přesně umístěná rána z velké dálky. Restaurace Na Valech ale mohla dohrávat v klidu již dříve, ovšem to by se svémi příležitostmi musela naložit efektivněji.

Hráči VS35,- stále ještě nepředstavili sadu dresů pro letošní ročník soutěže. "Chceme kvalitu od Nike a to samozřejmě trvá," prosí fanoušky o shovívavost generální manažer klubu Ondřej Havlík. Ten si připsal premiérový start v soutěži.
Branky a asistence: 6. J. Kratochvíl (Zeman), 8. Thieme (J. Kratochvíl) - 1. Sýs (Jak. Spáčil), 9. Jan Spáčil (Sýs), 14. Sýs (Ďoubal), 22. Vlach. Rozhodčí: Daniel Mucha. ŽK: J. Kratochvíl, Zeman (oba VS35,-). VS35,-: Manus - O. Černý, Jakoubek, J. Kratochvíl, Thieme, Trnka, Havlík, Zeman. Restaurace Na Valech: Malina - Vlach, Jan Spáčil, Ďoubal, J. Růžička, Jak. Spáčil, Sýs.

Teachers - Freaks 2:4 (0:3)

"Učitelé" první poločas doslova prospali zejména v obraně a jejich chyby soupeř dokázal nekompromisně trestat. Po přestávce se Teachers nadechli k náporu a snížili na 2:3, ovšem vítězství Freaks zařídil důrazný výpad do rozehrávky soupeře na jeho polovině.
Branky a asistence: 18. Potměšil (Jelínek), 23. Vojt. Vondra - 6. Kozel (Hollas), 6. Hollas, 11. M. Šváb (Skokan), 24. Kozel (Hollas). Rozhodčí: Daniel Mucha. Bez karet. Teachers: Pav. Váňa - Třískala, Hvězda, Jelínek, Vojt. Vondra, Potměšil, Valtr. Freaks: M. Snížek - D. Dastych, Hollas, M. Šváb, Kozel, Skokan, Zelený, Křelina.

Veteráni - Night club Palma 2:8 (2:3)

"Veteráni živili naději na přijatelný výsledek celý první poločas, když v poslední vteřině Hetfleisch na několikátý pokus prostřelil bránící val hráčů a korigoval na 2:3. To však bylo ze strany Veteránů vše a druhá půle se odehrála v režii "hochů z nočního podniku".
Branky a asistence: 8. Andrašík (P. Kopecký), 13. Hetfleisch - 6. Pospíšil (Čálek), 7. Kudláček (Dvořák), 10. Mar. Hubáček, 17. Pospíšil (Čálek), 18. Čálek (Kudláček), 18. Pospíšil, 19. Mar. Hubáček (Čálek), 24. Pospíšil (Čálek). Rozhodčí: Daniel Mucha. Bez karet. Veteráni: Ledvina - Kapek, P. Pařízek, Hetfleisch, Andrašík, Janoušek, P. Kopecký, Jeřábek, M. Procházka. Night club Palma: Mil. Hubáček - Mar. Hubáček, Pospíšil, Malý, Čálek, Pátek, Dvořák, Kudláček.

Další program

13. hrací den, čtvrtek 28. ledna: Green bar - Night club Palma (od 19.30 hodin), Teachers - Veteráni (od 20 hodin), Dřevo Tvrdík - Kantor&spol. (od 20.30 hodin), STS Chvojkovice Brod - Restaurace Na Valech (od 21 hodin), Freaks - VS35,- (od 21.30 hodin).
Všechna utkání se hrají ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici v Kutné Hoře.