Soča překvapivě nadělovala, Green Bar přepustil vedoucí pozici v lize JumpBoys

20. leden 2011, 23:30
(aktualizováno: 21. leden 2011, 09:07)

Kutná Hora - Futsalisté z Kutnohorska si po týdenní odmlce dali opětovné dostaveníčko v kutnohorské hale Bios. Největším překvapením večera bylo drtivé vítězství suchdolské Soči, která v poměru 7:0 deklasovala Dřevo Tvrdík. Suveréní Green Bar po ztrátě z předchozí kola zkolaboval i tentokrát, když v duelu s VS 35,- během šestadvaceti minut branka nepadla.

Dřevo Tvrdík – Soča Suchdol   0:7 (0:1)

Na drtivé vítězství Soči by si před utkáním vsadil málokdo. Jenže suchdolští futsalisté přežili úvodní šanci Černohlávka a do poločasové pauzy se zásluhou Dvořáka dostali do vedení. Vývoj zápasu pak předeslaly dva slepené góly v rozmezí jedné minuty, díky kterým se Soča dostala do tříbrankového trháku. Zoufalý výkon Dřeva Tvrdík gradoval a závěr zápasu se strhl v brankové galapředstavení hráčů Soči.

Branky a asistence: 11. Dvořák (Gembický), 17. Gembický, 18. P. Bříza (Novotný), 22. Dvořák (Bohuňovský), 22. Gembický (Dvořák), 26. P. Bříza (Gembický), 26. Gembický (P. Bříza). Rozhodčí: Jakub Koleček. Dřevo Tvrdík: Flégr – Herčík, Hačka, Kakáček, Volenec, Veselý, Červinka, Černohlávek. Soča Suchdol: Novotný – B. Bříza, Kuchař, Bohuňovský, Dvořák, P. Bříza, Gembický.

Teachers – NC Palma 6:2 (3:1)

Účet zápasu otevřel v páté minutě Jelínek, když si krásnou stahovačkou vychutnal brankáře Palmy Miloše Hubáčka – 1:0. Vzápětí ale srovnal Pospíšil – 1:1. O další změnu skóre se postaral opět Jelínek, který ač tísněný Pospíšilem dokázal míč usměrnit přesně mezi tři tyče – 2:1. Po změně stran dokázal za NC Palma snížit na rozdíl jediného gólu Dvořak, avšak drtivý finiš „Učitelů“ rozhodl jinak vyrovnané utkání.

Branky a asistence: 5. Jelínek, 9. Jelínek, 10. Hvězda (Hejduk), 16. T. Šváb (Jelínek), 17. Hejduk (T. Šváb), 26. Třískala (T. Šváb) – 6. Pospíšil (Mar. Hubáček), 16. Dvořák (Oliva). Rozhodčí: Jakub Koleček. Teachers: Sochůrek – T. Šváb, Hejduk, Jelínek, Třískala, Hvězda, Auer. NC Palma: Mil. Hubáček – Špírek, Pátek, Pospíšil, Rác, Bareš, Mar. Hubáček, Oliva, Dvořák.

STS Chvojkovice – Energit HC  0:2 (0:1)

Jako první se mohl v zápase prosadit chvojkovický Jirásek, jenomže pokutový kop, nařízený za malou domů, neproměnil. A tak si osud utkání vzal do vlastních "nohou" Franc, který dvěma zásahy nasměroval STS Chvojkovice  k zisku tří bodů.

Branky a asistence: 11. Franc (Čunderlík), 25. Franc. Žlutá karta: Kubát Rozhodčí: Jakub Koleček. STS Chvojkovice: Kocourek – Klíma, Franc, Hurt, Jirásek, Böhm, Čunderlík, Dostál, Kubát. Energit HC: R. Vokoun – L. Vokoun, Jeřábek, Mukařovský, Dastych, Šimůnek, Kalfiřt.

Kantor&spol. – Freaks   6:3 (1:0)

Futsalisté Kantor&spol. vedli v 19. minutě již 4:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by se hráči Freaks mohli zvednout k odporu. Opak byl ale pravdou, když futsalisté Freaks během tří minut třikrát rozvnili síť za M. Mocem a rázem byli ve hře o body. Jenomže agilní Špitálník v závěru zápasu vypíchl při tlaku Freaks míč a sólový unik přetavil spolu se zakončujícím M. Růžičkou v rozhodující branku.

Branky a asistence: 9. J. Moc (Blažek), 17. Špitálník (M. Moc), 18. J. Moc (Špitálník), 19. Blažek (J. Moc), 25. M. Růžička (Špitálník), 26. Špitálník (Kantor) – 21. Dastych (Zelený), 22. T. Kozel (Skokan), 23. Skokan. Rozhodčí: Jakub Koleček. Kantor&spol.: M. Moc – Blažek, M. Růžička, Kantor, Vrba, J. Moc, Špitálník. Freaks: Rohlíček – P. Kozel, T. Kozel, Skokan, Dastych, Zelený.

Green Bar – VS 35,-   0:0

Na futsal netradiční bezbranková remíza se zrodila v posledním utkání večera. Tvrdé střetnutí ale rozhodně nudnou podívanou nenabídlo. Pouze střelci na obou stranách si vybrali špatný den a trefovali pouze konstrukci branek. V prvním poločase se to povedlo Zemanovi z VS 35,-, ve druhé půli pak hráči Green Baru orazítkovali třikrát tyč a jednou břevno. V hektické poslední minutě hry nejprve hráči Green Baru nevyužili přečíslení tři na jednoho a následně se dvacet vteřin před koncem vyznamenal gólman Korejtko, jenž kryl samostatný únik. Nakonec mohlo štěstí spadnout do klína futsalistům Green Baru. V poslední vteřině zápasu však O. Votava trefil břevno odryté brány.

Bez branek. Žlutá karta: M. Votava. Rozhodčí: Jakub Koleček. Green Bar: Korejtko – M. Votava, O. Votava, Král, Veselý, Váňa. VS 35,-: Manus – Lebeda, Jakoubek, Holub, Zeman, Kácovský, Hruška.