Úřadující mistr Green bar utekl Chvojkovicím z lopaty pět vteřin před koncem

3. únor 2011, 23:34
(aktualizováno: 3. únor 2011, 23:36)

Kutná Hora - Čtvrteční futsalový večer ve sportovní hale Bios v Puškinské ulici nabídl divákům pět zápasů. A hned tři z nich skončily nerozhodným výsledkem.

STS Chvojkovice Brod - Green bar 2:2 (1:0)

Zápas začal šancemi Chvojkovic, nejblíže gólu byl Kocourek, který však trefil jen břevno. Green bar se rozjížděl pomaleji, ale kromě břevna Petra Váni nezahrozil. Po přestávce Green bar na své polovině sice dobře zakombinoval, ale Milan Šrámek poslal míč do protipohybu svého gólmana a soupeři nabídl vlastní gól - 2:0. Úřadující mistr se ale zlomit nenechal a skóre srovnal pět vteřin před koncem: Dlouhý výhoz gólmana Korejtka si Petr Váňa pokryl a ranou k tyči vyrovnal - 2:2.
Branky a asistence: 7. Kocourek (J. Dostál), 14. vlastní - 25. J. Veselý (Petr Váňa), 26. Petr Váňa (Korejtko). Rozhodčí: Jakub Koleček. ŽK: Kocourek. STS Chvojkovice Brod: Peroutka - Klíma, Z. Hurt, Böhm, Kocourek, Kubát, J. Dostál, Čunderlík. Green bar: Korejtko - M. Votava, J. Veselý, O. Votava, M. Šrámek, Petr Váňa.

Kantor&spol. - Restaurace Na Valech 4:4 (1:3)

Kantor&spol. si sice nějaké příležitosti připravil, ale bez užitku. To přímočaré akce Restaurace Na Valech byly přímo smrtící a vedly až k vedení 0:3. Teprve potom vrátil do zápasu hráče v černém Jiří Špitálník. Po přestávce šli hráči Kantor&spol. za vyrovnáním, což se jim také povedlo a po dalších příležitostech je mohl J. Špitálník dokonce dostat do vedení. Ve 25. min. se ale po lajně protáhl Jak. Vančura a zdálo se, že rozhodl - 3:4. Po vyčerpaném limitu faulů tým Kantor&spol. zahrával penaltu, kterou sice M. Růžička nedal, ale Blažek byl na pravém místě - 4:4. Ze stejné standardní situace mohl na druhé straně rozhodnout Jak. Vančura, ale pokutový kop poslal vysoko nad.
Branky a asistence: 12. J. Špitálník (M. Růžička), 18. Blažek (J. Moc), 20. J. Špitálník (M. Růžička), 26. Blažek - 2. vlastní, 3. P. Novotný (Malina), 7. Sýs (Jak. Vančura), 25. Jak. Vančura (Sýs). Rozhodčí: Jakub Koleček. Bez karet. Kantor&spol.: M. Moc - M. Říha, J. Moc, Blažek, M. Růžička, J. Špitálník, R. Poul. Restaurace Na Valech: Malina - J. Růžička, Kosík, P. Novotný, Jak. Vančura, Jak. Spáčil, Vlach, Sýs.

Freaks - Soča Suchdol 8:1 (2:0)

Freaks nastoupili v silné sestavě a měli více ze hry. Vybudovali si dvoubrankový poločasový náskok, po obrátce palubovku doslova ovládli a se soupeřem si dělali co chtěli. Čestný úspěch suchdolské Soči zaznamenal Pavel Bříza, když míč do sítě usměrnil hlavou.
Branky a asistence: 4. A. Dostál (P. Kozel), 4. Křelina (T. Kozel), 14. A. Dostál (T. Kozel), 19. Linhart (T. Kozel), 22. vlastní, 22. vlastní, 24. Křelina (T. Kozel), 24. P. Kozel (T. Kozel) - 17. P. Bříza (Trojan). Rozhodčí: Jakub Koleček. Bez karet. Freaks: M. Snížek - Křelina, Linhart, D. Dastych, M. Šváb, T. Kozel, A. Dostál, P. Kozel. Soča Suchdol: M. Novotný - B. Bříza, Bohuňovský, Hebr, D. Kuchař, P. Bříza, Trojan.

VS35,- - Energit 2:2 (1:2)

Jako první sice skóroval Kopecký z VS35,-, ovšem Energit z trestného kopu a z penalty po faulech otočil stav na poločasových 1:2. Po přestávce se hráči VS35,- hnali za vyrovnáním, tím uvolnili obranu soupeři, který své šance ale zahazoval jako na běžícím pásu. A tak přišel trest, když se v poslední minutě do pokutového území prodral O. Černý a zavěsil - 2:2.
Branky a asistence: 3. Kopecký (Černý), 26.Černý (Lebeda) - 9.Dražan, 13. pok. kop Dražan. Rozhodčí: Jakub Koleček. ŽK: 1/0. VS35,-: Manus - Zeman, Kopecký, Černý, Lebeda, Thieme, Kácovský, Holub, Hruška, Stoupa. Energit: R. Vokoun - L. Vokoun, Dražan, Šimůnek, Zajíc, Kalfiřt, Dastych, Mukařovský.

Jump boys - Teachers 3:2 (2:0)

Skóre v prvním poločase otevřel Šourek ranou po zemi mezi nohy brankáře Pavla Váni a na 2:0 zvýšil Schwarz po kolmé akci Jump boys. Jejich branku "učitelé" sice několikrát ohrozili, ale přesvědčili se, jak těžké je dát branku Čižinskému. Ten se vytáhl hlavně ve druhém poločase, kdy na něm ztroskotal hlavně M. Frejlach. A když už byl Čižinský překonaný, M. Frejlach na brankové čáře trefil Šourka. Po několika šancích M. Frejlach ranou k tyči ve 24. min. vykřesal naději pro Teachers, ovšem potom ve 26. min. nedal pokutový kop po akumulovaných faulech a proměněná penalta T. Švába už přišla hodně pozdě - 3:2.
Branky a asistence: 6. Šourek, 11. A. Schwarz, 22. Vojtíšek (Vrba) - 24. M. Frejlach (T. Šváb), 26. pok. kop T. Šváb. Rozhodčí: Jakub Koleček. Bez karet. Jump boys: Čižinský - Husa, Hylský, Šourek, Vojtíšek, Vrba, Pavlík, A. Schwarz. Teachers: Pav. Váňa - T. Šváb, M. Frejlach, Třískala, Auer, Hejduk.