Zruč nad Sázavou - Uzávěrka hlasování ve futsalové anketě 2012 se blíží. Až do 2. prosince mohou Nominace pro futsalové ankety za rok 2012. Až do neděle 2. prosince mohou hlasovat členové KF Svazu futsalu FAČR, předsedové Subkomisí KF FAČR, trenéři a asistenti futsalových reprezentací A, U-21, U-19, prezidenti a trenéři účastníků ligy, vybraní zástupci médií a držitelé členské karty Svazu futsalu FAČR. V seznamu nominovaných hráčů a trenérů má své zastoupení i zručské Benago: V anketě Futsalista roku Jan Lištván a Marcel Rodek, trenér roku Beni Simitči a objev roku MIchal Mareš. Seznam nominací:
01. Belej Michal (Tango Brno)
02. Cupák David (Helas Brno)
03. Fidra Jan (Torf Pardubice)
04. Frič David (Slov-Matic Bratislava / Bohemians 1905)
05. Gerčák Libor (Nejzbach Vysoké Mýto)
06. Tomáš Štverák (Indoss Plzeň / Bohemians 1905)
07. Janovský Jan (Rekord Bielsko-Biala)
08. Junek Petr (Bohemians 1905 / SAT-AN Kladno)
09. Kopecký Marek (Bohemians 1905 / ERA-PACK Chrudim)
10. Koudelka Tomáš (Bohemians 1905 / ERA-PACK Chrudim)
11. Kovács Michal (Tango Brno)
12. Mareš Michal (ERA-PACK Chrudim)
13. Mareš Roman (ERA-PACK Chrudim)
14. Lištván Jan (Benago Zruč n/S.)
15. Meller Tomáš (ERA-PACK Chrudim)
16. Novotný Jiří (Bohemians 1905)
17. Oliva Petr (SLavia Praha/ERA-PACK Chrudim)
18. Polášek Radek (Rekord Bielsko-Biala)
19. Rešetár Lukáš (ERA-PACK Chrudim)
20. Rodek Marcel (Benago Zruč n/S.)
21. Seidler Michal (Tango Brno)
22. Sláma Zdeněk (Slov-Matic Bratislava / Bohemians 1905)
23. Slováček Matěj (ERA-PACK Chrudim)
24. Soukup Milan (Démoni Česká Lípa)
25. Žďánský Jakub (ERA-PACK Chrudim)
01. Dobrovolný Marián (1992)- ERA-PACK Chrudim
02. Eisenreich Jindřich (1992) - Bohemians 1905
03. Jiráský Michal (1993) - Nejzbach Vysoké Mýto
04. Kilián Jakub (1991) - Balticflora Teplice
05. Konečný Marek (1991) - SAT-AN Kladno
06. Kubíček Václav (1991) - Tango Brno
07. Kučera Martin (1992) - Slavia Praha
08. Lerch Stanislav (1991) - Helas Brno
09. Mareš Michal II. (1991) - ERA-PACK Chrudim / Benago Zruč n/S. / Nejzbach Vysoké Mýto
10. Růžička Martin (1993) - Gamaspol Jeseník
11. Sklenář Václav (1991) - Torf Pardubice
12. Svoboda Milan (1992) - Tango Brno
13. Vnuk Tomáš (1993) - Indoss Plzeň
14. Zapletal Petr (1993) - Bohemians 1905
15. Záruba Radim (1994) - Tango Brno
01. Bartošek Vlastimil (Bohemians 1905 / reprezentace Polska)
02. Bartušek Jaroslav (ERA-PACK Chrudim)
03. Bruna Martin (Tango Brno U-16) - mistr ČR
04. Brychta Martin (Slavia Praha / reprezentace U-21)
05. Gnida Jiří (Gamaspol Jeseník U-18) - mistr ČR
06. Korený Radek (reprezentace U-21)
07. Mičkal Patrik (Slavia Praha / reprezentace U-19)
08. Neumann Tomáš (reprezentace ČR)
09. Simitči Beni (Benago Zruč n/S.)
10. Šuba Pavel (Olympik Mělník)
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Zruč nad Sázavou - Uzávěrka hlasování ve futsalové anketě 2012 se blíží. Až do 2. prosince mohou Nominace pro futsalové ankety za rok 2012. Až do neděle 2. prosince mohou hlasovat členové KF Svazu futsalu FAČR, předsedové Subkomisí KF FAČR, trenéři a asistenti futsalových reprezentací A, U-21, U-19, prezidenti a trenéři účastníků ligy, vybraní zástupci médií a držitelé členské karty Svazu futsalu FAČR. V seznamu nominovaných hráčů a trenérů má své zastoupení i zručské Benago: V anketě Futsalista roku Jan Lištván a Marcel Rodek, trenér roku Beni Simitči a objev roku MIchal Mareš. Seznam nominací:
01. Belej Michal (Tango Brno)
02. Cupák David (Helas Brno)
03. Fidra Jan (Torf Pardubice)
04. Frič David (Slov-Matic Bratislava / Bohemians 1905)
05. Gerčák Libor (Nejzbach Vysoké Mýto)
06. Tomáš Štverák (Indoss Plzeň / Bohemians 1905)
07. Janovský Jan (Rekord Bielsko-Biala)
08. Junek Petr (Bohemians 1905 / SAT-AN Kladno)
09. Kopecký Marek (Bohemians 1905 / ERA-PACK Chrudim)
10. Koudelka Tomáš (Bohemians 1905 / ERA-PACK Chrudim)
11. Kovács Michal (Tango Brno)
12. Mareš Michal (ERA-PACK Chrudim)
13. Mareš Roman (ERA-PACK Chrudim)
14. Lištván Jan (Benago Zruč n/S.)
15. Meller Tomáš (ERA-PACK Chrudim)
16. Novotný Jiří (Bohemians 1905)
17. Oliva Petr (SLavia Praha/ERA-PACK Chrudim)
18. Polášek Radek (Rekord Bielsko-Biala)
19. Rešetár Lukáš (ERA-PACK Chrudim)
20. Rodek Marcel (Benago Zruč n/S.)
21. Seidler Michal (Tango Brno)
22. Sláma Zdeněk (Slov-Matic Bratislava / Bohemians 1905)
23. Slováček Matěj (ERA-PACK Chrudim)
24. Soukup Milan (Démoni Česká Lípa)
25. Žďánský Jakub (ERA-PACK Chrudim)
01. Dobrovolný Marián (1992)- ERA-PACK Chrudim
02. Eisenreich Jindřich (1992) - Bohemians 1905
03. Jiráský Michal (1993) - Nejzbach Vysoké Mýto
04. Kilián Jakub (1991) - Balticflora Teplice
05. Konečný Marek (1991) - SAT-AN Kladno
06. Kubíček Václav (1991) - Tango Brno
07. Kučera Martin (1992) - Slavia Praha
08. Lerch Stanislav (1991) - Helas Brno
09. Mareš Michal II. (1991) - ERA-PACK Chrudim / Benago Zruč n/S. / Nejzbach Vysoké Mýto
10. Růžička Martin (1993) - Gamaspol Jeseník
11. Sklenář Václav (1991) - Torf Pardubice
12. Svoboda Milan (1992) - Tango Brno
13. Vnuk Tomáš (1993) - Indoss Plzeň
14. Zapletal Petr (1993) - Bohemians 1905
15. Záruba Radim (1994) - Tango Brno
01. Bartošek Vlastimil (Bohemians 1905 / reprezentace Polska)
02. Bartušek Jaroslav (ERA-PACK Chrudim)
03. Bruna Martin (Tango Brno U-16) - mistr ČR
04. Brychta Martin (Slavia Praha / reprezentace U-21)
05. Gnida Jiří (Gamaspol Jeseník U-18) - mistr ČR
06. Korený Radek (reprezentace U-21)
07. Mičkal Patrik (Slavia Praha / reprezentace U-19)
08. Neumann Tomáš (reprezentace ČR)
09. Simitči Beni (Benago Zruč n/S.)
10. Šuba Pavel (Olympik Mělník)
Michal Mareš už ve Zruči nefiguruje.