V hektickém závěru zápasu s Chvojkovicemi Freaks vyrovnali v poslední minutě z penalty

17. únor 2011, 23:08
(aktualizováno: 17. únor 2011, 23:37)

Kutná Hora - Čtvrteční futsalový večer ve sportovní hale Bios nabídl čtyři zápasy. Z toho tři první skončily nerozhodně, přičemž souboj STS Chvojkovice Brod s Freaks naznačil, že v této fázi soutěže už jde o hodně.

Soča Suchdol - Energit HC 1:1 (1:0)

Suchdolská Soča sehrála s Freaks vyrovnanou partii. Svižný zápas nabídl mnoho šancí na obou stranách, gólově se však prosadili pouze dva střelci. V závěru první půle se vedení ujala střelou Langra Soča. Na druhé straně kontroval po pěkné kombinační akci Jeřábek. Zápas mohl ve 22. minutě rozhodnout Jeřábek z Energit HC, který se postavil k exekuci pokutového kopu nařízeného za čtyři fauly soupeře. Svou střelu ale nasměroval pouze do noho brankáře Hebra.
Branky a asistence: 13. Langr (Hebr) - 15. Jeřábek (L. Vokoun). Rozhodčí: Jakub Koleček. Soča Suchdol: Hebr - Kuchař, Langr, B. Bříza, Bohuňovský, P. Bříza, Dvořák, Gembiczký. Energit HC: R. Vokoun - L. Vokoun, Šimůnek, Kalfiřt, Vokoun, Jeřábek, Mukařovský.

STS Chvojkovice Brod - Freaks 2:2 (2:0)

Traktorka v prvním poločase lépe kombinovala a vytvořila si dvoubrankové vedení: Hned zkraje zápasu se prosadil Kocourek a na 2:0 zvýšil parádní střelou Hurt. Po změně stran A. Dostál korigoval na 2:1 a na palubovce se začalo "jiskřit". Emoce vyvrcholily v poslední minutě, kdy rozhodčí Koleček odpískal penaltu za akumulované fauly, jenže Traktorka reklamovala pouze třetí faul. Z pokutového kopu nakonec srovnal A. Dostál na konečných 2:2.
Branky a asistence: 1. Kocourek, 9. Hurt - 16. A. Dostál (T. Kozel), 26. pok. kop A. Dostál. Rozhodčí: Jakub Koleček. ŽK: Kocourek, Franc (oba Chvojkovice). STS Chvojkovice Brod: Peroutka - Klíma, Kocourek, Jirásek, J. Dostál, Hurt, Böhm, Kubát, Čunderlík, Franc. Freaks: M. Snížek - Křelina, Skokan, Linhart, Dastych, M. Šváb, P. Kozel, T. Kozel, A. Dostál.

Dřevo Tvrdík - NC Palma 3:3 (3:2)

Hráči týmu Dřevo Tvrdík v prvním poločase třikrát překonali Mil. Hubáčka po zemi, Palma stihla před přestávkou dvakrát srovnat, na konečných 3:3 se to povedlo až ve druhém poločase Pospíšilovi.
Branky a asistence: 5. Červinka (Radil), 8. Kakáček (Černohlávek), 12. Radil (Kakáček) - 7. Bareš (Mil. Hubáček), 11. Mar. Hubáček (Pátek), 18. Pospíšil (Mar. Hubáček). Rozhodčí: Jakub Koleček. Dřevo Tvrdík: Herčík - Flégr, J. Veselý, M. Veselý, Černohlávek, Kakáček, Radil, Červinka. Night club Palma: Mil. Hubáček - Pátek, Mar. Hubáček, Dvořák, Bareš, Pospíšil, Zelený.

VS35,- - Soča Suchdol 0:3 (0:2)

Mužstvo VS35,- nepřišlo v dobré formě a jejich volnější obranu suchdolská Soča nekompromisně trestala. Jednoduché akce, ze kterých skórovala, ostře kontrastovaly s upracovanými útoky VS35,-. Nádherná byla zejména třetí branka Soči: Hebrův přesný a dlouhý výhoz P. Bříza hlavou přiťukl Gembiczkému, který měl před sebou prakticky prázdnou bránu - 0:3.
Branky a asistence: 3. Gembiczký (Dvořák), 4. Gembiczký (Bohuňovský), 15. Gembiczký (P. Bříza). Rozhodčí: Jakub Koleček. Bez karet. VS35,-: Stoupa - Lebeda, Holub, Jakoubek, Černý, Kopecký, Zeman, Hruška. Soča Suchdol: Hebr - D. Kuchař, Langr, B. Bříza, P. Bříza, Bohuňovský, Dvořák, Gembiczký.