Zručští se cítí poškození rozhodčími

16. listopad 2009, 20:53

Praha - Futsalisté zručského Benaga zavítali k dalšímu utkání první ligy na palubovku pražské Slavie, která v soutěži nahradila loňský Eco Investment.

Slavia Praha - Zruč nad Sázavou 2:2 (0:1)

Hosté se cítí poškození výkonem rozhodčího, který podle nich nezapískal faul gólmana na Filingera a naopak nařídil pokutový kop po zákroku A. Simitčiho na Hrdinu.

Zručští měli další utkání sehrát v pátek v Chrudimi, ovšem vzhledem k programu soupeře v lize mistrů je tento zápas odložen.

Branky: Bejda (Pleyer), Ulich (PK) - Muller (Habaj), Štorc (Filinger). Slavia: Knobloch, Bellada J - Kamenický, Matějka, Bejda, Pleyer - Pacheco, Kosina, Hrdina, Ulich - Mařík, Imlauf. Zruč n. S.: Krajč - Simitči A, Filinger, Habaj, Muller, Štorc, Junior, De Oliveira, Fitzel, Stojaník. Poločas: 0:1.