Bilace házenkářů Sparty ve druhé lize: Třetí zápas a třetí vítězství!

8. říjen 2018, 08:27

Kutná Hora - Házenkáři Sparty Kutná Hora v rámci třetího kola II. ligy přivítali v neděli ve sportovní hale Klimeška pražský tým TJ Chodov Jižní město B. A nešlo o jen tak obyčejný soboj: Jde o nováčky soutěže, loňské soupeře ze Společné regionální ligy, navíc se střetly dva dosud neporažené celky druhé ligy!

Kutná Hora - Chodov B 36:18 (17:5)

Kutnohorští vycházeli z pevné obrany a dobrých zákroků gólmana Filipa, když se hosté za prvních dvacet minut prosadili pouze dvakrát. Domácí si začali budovat náskok, který postupně budovali a chodovské béčko těsně před přestávkou korigovalo na 17:5.

Na obraze hry se nic nezměnilo ani po přestávce a s přibývajícími minutami bylo jasné, že si Sparta jde pro třetí vítězství ve třetím utkání ve druhé lize! "Vycházeli jsme z perfektní obrany, skvělý je i brankář," uvedl trenér Kutné Hory Vít Šnajdr. "Na to se nedá říci nic jiného než: Perfektní výkon," chválil svůj tým a dodal: "Doufám, že nám to vydrží ještě dlouho."

Sestava a branky Kutné Hory: Filip, Červenka - P. Polívka 8, Pugliese 7, Hovorka 5, Šimůnek 4, Falge 3, Veselý 3, Pícha 3, Petránek 2, Jeníček 1, Hájek, Brož, Veselý. Trenér Vít Šnajdr. Rozhodčí: Řeháček - Svítek. ŽK: 2/1. Vyloučení: 3/0.