22. září 2010, 10:48
(aktualizováno: 22. září 2010, 10:48)

Libčice nad Vltavou - Další body do tabulky Společné regionální ligy chtěli házenkáři Jiskry Zruč nad Sázavou vybojovat v sobotu v Libčicích nad Vltavou.

Libčice n. V. - Zruč n. S. 25:25 (15:12)

Sestava napovídala, že to není nereálný cíl. Dorostenci Roub a Kovařík se sice účastnili dorosteneckého turnaje v Liberci a Plaščák musel na poslední chvíli plnit pracovní povinnosti. Cestou k soupeři Zručským zabloudilo jedno auto a přijelo na poslední chvíli.

Začátek utkání hostům ale vyšel výborně. Soupeře zaskočili aktivní hrou a získali čtyřgólový náskok. Bohužel se kolem 10. minuty zranil David Hornát a zanedlouho dostal červenou kartu za třetí vyloučení P. Kaplan. Potom Jiskra neproměnila šance "dvě sedmičky a tři nastřelené tyčky" a soupeř vyrovnal hru i skóre.

Druhý poločas byl vyrovnaný. Soupeř odskočil, hosté dotáhli a tak se to několikrát opakovalo. Minutu a půl před koncem Zruč n. S. prohrávala o tři branky. Domácí hráč byl vyloučen na dvě minuty. Jiskra vysunula obranu a do konce utkání se jí podařilo vyrovnat. Všichni bojovali, ale za zmínku stojí výkon Jiřího Böhma, který dal pouze jeden gól, ale zařídil devět sedmiček. Martin Hejl proměnil všech osm sedmiček, které házel.

Bojovnost a výkonnost našeho celku je dobrou pozvánkou na utkání třetího kola. Zruč doma přivítá v neděli celek Mělníka. Odehraje ho v městské hale od 10:30 hodin.

Sestava a branky Jiskry: Felis, Hejl po 9; Hornát D. a Kaplan po 2; Vrzáček, Böhm a Korel D. po 1; Koubský; Hornát J.; Netolický; Hladiš; a brankáři Korel T. a Vodrážka. Průběh utkání: 10 min.     4:7, 20. min. 8:8, 30. min.  15:12 - 40. min.  19:17, 50. min. 21:19, 60. min. 25:25.