Kobylisy potvrdily úlohu favorita

20. duben 2010, 00:02

Praha - Ve čtvrtém jarním kole 2. ligy mladších dorostenců odjížděl tým dorostenců Sparty Kutná Hora v sobotu na hřiště vedoucího týmu soutěže – pražského Sokola Kobylisy.

Kobylisy - Kutná Hora 39:19 (18:9)

V podzimním domácím utkání Sparta s tímto soupeřem prohrála po vyrovnaném poločase 12:12 přijatelným rozdílem 7 branek – 23:30. V sobotním utkání však byl rozdíl ve výkonnosti zcela patrný.

Dorostenci Sparty sice nezačali špatně a do poloviny prvního dějství celkem drželi krok – v 15.minutě byl stav pouze 7:5, v dalším průběhu však byli domácí jasně lepší a postupně navyšovali svůj náskok. První poločas vyhráli o 9 branek – 18:9.

Ve druhém bylo pouze otázkou, jakým rozdílem utkání skončí. Ve 40.minutě byl stav 28:11, v 50.minutě 35:16 a konečný rozdíl byl o 20 branek – 39:19. Domácí tak potvrdili roli vysokého favorita a bez problémů v tomto utkání zvítězili.

Sestava a branky Sparty: Karlovský - Falge 4, Brož 3, Kuře 2, Nádvorník 2, Petránek 2, Stehlík 2, Bielický 1, Koriťák 1, Pícha 1 a Suntych 1. Trenér: Hasala Jiří. Napomínání: 2/0. Vyloučení: 0/2. Sedmičky: 3/2 - 1/1. Rozhodčí: Matis - Hart (oba Ústí n. L.). Diváků: 25.