UZNEDLUZIM

Mladší dorostenci Lokomotivy Louny udrželi stoprocentní domácí bilanci

28. říjen 2016, 00:35

Louny - V neděli 23. října čekalo tým mladších dorostenců oddílu házené TJ Sparta Kutná Hora utkání 6. kola 2. ligy MD - Čechy SV 2016/2017, ve kterém nastoupil v lounské městské sportovní hale proti týmu Lokomotiva Louny.

Domácí tým měl před nedělním utkáním prozatím 100% bilanci, ze 3 utkání 3 vítězství a v druholigové tabulce byl na 2.místě, zatímco SPARTA s bilancí 3 vítězství a 1 porážky na 5.místě. Poslední vzájemném utkání v Lounech skončilo letos na jaře vítězstvím domácí Lokomotivy 35:30.

LOKOMOTIVA Louny - SPARTA Kutná Hora    4 6  :  3 1   /  27 : 18  /

A ani tentokrát se zde kutnohorskému týmu mladších dorostenců nedařilo. Domácí tým od úvodních minut potvrzoval roli favorita a přehrával hosty po všech stránkách. V 10.minutě byl stav 8:5, ve 20.minutě 17:12 a 1.poločas skončil jasným devítibrankovým vedením domácích 27:18.

Do 2.poločasu vystřídal v brance SPARTY nevýrazného Fojtu Ginter a dlouhou dobu se rozdíl ve skóre nijak podstatně neměnil. Ve 40.minutě byl stav 32:22 a v 50.minutě 38:28. Až v závěru domácí opět navýšili své vedení na konečný rozdíl 15ti branek. V utkání zvítězili zcela zaslouženě 46:31 a nadále si udržují svou 100% bilanci – ze 4 utkání mají 4 vítězství.

Dorostenci SPARTY tentokrát na soupeře neměli, od úvodu „tahali za kratší konec“. O brankářích již byla řeč, v poli poprvé nastoupil Škalda, který byl spolu s Procházkou nejlepším střelcem týmu. Výrazněji je doplňoval jako vždy pouze Jeníček. Úzký kádr kutnohorských dorostenců s pouhým jedním hráčem na střídání do pole však nemohl širokému kádru domácích konkurovat.

SESTAVA a BRANKY: Fojta /br/ - Procházka 9, Škalda 9, Jeníček 7, Horák 3, Šimon 2, Zatloukal 1 a Ginter. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 – 3, VYLOUČENÍ: 3 – 4, SEDMIČKY: 2/1 – 2/2, ROZHODČÍ: Polák – Škarda, DIVÁCI: 32.

A jak hodnotil nedělní utkání trenér Jiří Hasala?
Těžké utkání. Pouze nadstandartní výkon všech hráčů by vedl k úspěchu. To se ovšem nekonalo. Gólově jsme se sice prosazovali, ale v obraně jsme nedokázali odolat tlaku soupeře. Nyní máme dost času se vzpamatovat a připravit se na další utkání proti týmu Sokola Vršovice B.

Ostatní výsledky 6. kola:
TJ Náchod - l.HC Pardubice 27:21, 1.HK Dvůr Králové - SOKOL Úvaly 23:38, SOKOL Vršovice „B“ - TYGŘI Ústí 36:19, SOKOL Bělá a LOKOMOTIVA Louny měly volno.

Příští program:
Následující dva víkendy je reprezentační přestávka a republikové soutěže jsou přerušeny a tak až v neděli 13.listopadu přivítá tým mladších dorostenců SPARTY v utkání 7.kola 2.ligy ve sportovní hale Na Pohoří ve Zruči nad Sázavou od 9,00 hodin pražský tým SOKOL Vršovice „B“.