Mladší dorostenci Sparty neuspěli na palubovce Kovofiniš Ledeč n. S.

5. říjen 2017, 00:16

Ledeč nad Sázavou - V sobotu 30. září měl na programu tým starších dorostenců oddílu házené TJ Sparta Kutná Hora utkání 4. kola mistrovského ročníku 2. ligy SD - Čechy, ve kterém nastoupil ve sportovní hale soupeře z Vysočiny - týmu TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou.

Ledeč n. S. - Kutná Hora 27:19 (12:9)

V úvodu utkání vedli domácí několikrát 2 brankovým rozdílem – 2:0, 3:1 a 4:2, v 11.minutě hosté dokázali vyrovnat na 4:4. Poté domácí vedli 7:4 a 8:5, hosté ve 20.minutě snížili na 8:7 a ještě ve 28.minutě to bylo o branku – 10:9. V závěru domácí upravili na poločasových 12:9.

Na začátku 2.poločasu nejprve hosté snížili na 12:11, domácí vzápětí 4 brankami v řadě odskočili na 16:11, ve 43.minutě byl stav 18:13. Ještě ve 45.minutě byl stav 19:15 a to se určitě dalo s mankem 4 branek něco udělat, ovšem v poslední čtvrtině utkání domácí hosty jasně přehrávali a postupně zvyšovali své vedení. Nakonec v utkání zvítězili celkem jasně o 8 branek v poměru 27:19.

Dorostenci SPARTY tedy ani v tomto utkání nedokázali bodovat, byť byl soupeř z kategorie „hratelných“. Solidně v utkání zachytal Kotěšovec, střelecky se dařilo Jeníčkovi. Ostatní za svými standardními výkony o dost zaostávali a to na lepší výsledek zkrátka nestačilo !!!

SESTAVA a BRANKY: Kotěšovec /br/ - Jeníček 9, Procházka 4, Červený 2, Ginter 2, Fojta 1, Kafka 1, Horák a Zatloukal. Trenér: Šnajdr Vít. NAPOMÍNÁNÍ: 3 – 3, VYLOUČENÍ: 6 – 4, SEDMIČKY: 3/3 – 2/2, ROZHODČÍ: Skružná - Skružný / oba Zlonín /, DIVÁCI: 50.

A jak hodnotil nedělní utkání trenér SPARTY Vít Šnajdr?
Další zápas, kdy odcházíme poraženi od soupeře, se kterým sedalo vyhrát. Bohužel je to pořád to samé. Většina týmu se snaží, někteří hrají lépe, někteří hůře, ale dřou. A naopak hráč, který má schopnosti, není ochoten je dát ve prospěch týmu a zápas doslova odchodí. Pokud se tento přístup nezmění, vyhrávat nebudeme.

Ostatní výsledky 4.kola:
ELP Jablonec n/N. – TJ LOKOMOTIVA Vršovice 23:28, HC Náchod - LOKOMOTIVA Louny 27:39, TJ Chodov JM - HBC Strakonice 27:22, SPARTAK MAS Sezimovo Ústí - l.HC Pardubice 26:32, 1.HK Dvůr Králové n/L. - SOKOL Bělá p.B. 21:17, Liberec HANDBALL a SOKOL Úvaly měly volno.

Příští program:
V 5.kole má kutnohorský tým starších dorostenců volno, v utkání 6.kola 2.ligy SD-Čechy nastoupí v neděli 15.října od 15,00 hodin v jablonecké sportovní proti domácímu týmu – ELP Jablonec nad Nisou.