Muži smolně prohráli

30. září 2009, 10:47

Zruč nad Sázavou - Házenkáři Jiskry Zruč nad Sázavou v neděli přivítali v dalším kole Společné regionální ligy Sokol Vršovice.

Zruč n. S. - Sokol Vršovice 21:22 (11:8)

Úvod zápasu byl velmi vyrovnaný a družstva se střídala ve vedení. Nikomu se nepodařilo odskočit soupeři více jak o dvě branky. Závěr poločasu vyšel domácímu celku, když za posledních sedm minut dal čtyři branky a nedostal žádnou. Poločas 11:8 pro domácí celek dával šanci na úspěšný výsledek.

Bohužel začátek druhého poločasu zručský celek nezvládl a prvních patnáct minut prohrál 8:2. Ve druhé části poločasu začali domácí opět bojovat a pomalu soupeřův náskok snižovat. Tři minuty před koncem byl stav 18:21.

Domácím mužům se podařilo třicet vteřin před koncem vyrovnat, bohužel hosté dvě vteřiny před koncem utkání strhli tečovanou střelou vítězství na svou stranu.

Muži Jiskry opět prohráli a své první body se pokusí získat příští týden v Libčicích.

Sestava a branky Jiskry: Vodrážka, P. Felis - Felis 7, D. Hornát 7, Vrzáček 2, J. Kaplan 2, Korel 1, Dolejší 1, Hejl 1, Řimnáč, J. Hornát. Trenér Petr Felis.