Béčko Kozlů je v semifinále

18. únor 2019, 07:58

Kolín - Kolínské béčko je v semifinále. Ve druhém čtvrtfinálovém utkání nedovolili kozlové domácí zaváhání, Solopisky porazili 4:1 a už vyhlížejí semifinálové boje.

Kolín – Solopisky

4:1

Kozlové vstoupili do utkání aktivně a rychle šli do vedení. V šesté minutě junior Zheliznyak dopravil za brankovou čáru Kopeckého pokus. Chvíli na to Marvánek vyškrábl puk na útočné modré, posunul na Kadlece staršího, ten mezi kruhy na Kopeckého a nebylo co řešit. Jasná branka do otevřené brány.

Na začátku druhého dějství pak domácí proměnili přesilovku. Kadlec starší vyčíhal přesný moment přihrávky zpoza brány a Kopecký nepohrdl. A bylo to 3:0. A hned v první minutě posledního dějství rozvlnil síť Spitzer a poslal Kolín do vedení 4:0. Přesně zrežírovaná hra.

Hosté se snažili co nejvíce rebelovat, ale nedostali moc prostor. Až v padesáté minuté vstřelili alespoň čestnou branku. Na drama ale nezadělali. Podle papírových předpokladů Kolín B bude hrát v semifinále o barážovou účast.

Branky Kolína B: 6. Zheliznyak (Kopecký), 8. Kopecký (Kadlec st., Marvánek), 27. Kopecký (Kadlec st., Skokan), 41. Spitzer (Král, Hyšpler). Vyloučení: 5:7, navíc TS za faul Čelikovského (SOK). Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 2:0, 1:0, 1:1. Diváci: 250.

Kolín B: Martínek – Marvánek, Sladký, Skokan, Hyšpler, Švanda, Pokorný – Zheliznyak, Kadlec st., Kopecký – Spitzer, Král, Pešek – Minarčík, Kadlec ml., Miška.