Béčko Kozlů na prohru ani nepomyslelo

5. listopad 2018, 07:54

Kolín - I když tentokrát prohrávali 0:2, na prohru v utkání ani nepomysleli. Ještě v první třetině vyrovnali, a pak se vrátili do svého obvyklého tempa. Hokejisté béčka v bráně s juniorským gólmanem Kvasilem přehráli Mníšek pod Brdy 12:5.

Kolín B – Mníšek pod Brdy

12:5

Rovnou polovinu branek nastřílela v neděli první pětka. Hattrickem zazářil Michal Král a jeho souhra s Kopeckým a Kadlecem starším nesla ovoce i dál. On sám přihrál ještě na dvě branky Kopeckému a v závěru utkání přidal k pěti asistencím i svou trefu Jiří Kadlec st.

Dařilo se ale i mládí. Dva góly Peška, dva góly juniora Zheliznyaka, jeden Kadlece mladšího a jeden Spitzera, který na konci první třetiny znamenal otevření cesty k vyrovnání, znamenaly celkově další tři body pro Kolín, který tentokrát točil jen dvě obrany.

Třetí domácí mač v řadě má rezerva Kolína na programu v neděli 11. listopadu od 16.00.

Branky: 18. Spitzer, 20. Kopecký (Král, Kadlec st.), 22. Kopecký (Král, Kadlec st.), 25. Pešek (Novák), 26. Král (Kopecký, Kadlec st.), 36. Zheliznyak (Svoboda), 38. Kadlec ml. (Zheliznyak), 45. Král (Kopecký, Kadler st.), 51. Pešek (Spitzer), 55. Zheliznyak (Jelínek, Kadlec ml.), 56. Král (Kopecký), 59. Kadlec st. (Kopecký, Král). Vyloučení: 3:5, navíc TS (MPB). Využití: 2:0. Oslabení: 0:0 Diváci: 70. Třetiny: 2:2, 5:2, 5:1.

Kolín: Kvasil – Hyšpler, Jelínek, Novák, Švanda – Kadlec st., Král, Kopecký – Minarčík, Spitzer, Pešek – Kadlec ml., Svoboda, Zheliznyak.