Béčko kozlů neztratilo body ani v předposledním kole

5. únor 2019, 07:30

Kolín - Ani v předposledním kole základní části hokejisté kolínského béčka neztratili body. A to i přesto, že tentokrát nasadili do utkání šest juniorů a v sestavě tří pětek byly jen tři hráči staršího věku.

Žilina – Kolín B

0:3

Junioři zařídili i dvě ze tří branek. Nejprve nejmladší lajna využila přesilovku díky Havránkovi. Pak se trefil ještě nejzkušenější junior Zheliznyak. O třetí gól se postarala lajna první se střelcem Kadlecem ml.

Branky: 4. Havránek (Vrabec, Pokorný), 8. Kadlec ml. (Pešek, Sladký), 32. Zheliznyak (Minarčík). Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:2, 0:0, 0:1.

Kolín B: Hermann – Sladký, Marvánek, Skokan, Hurt, Pokorný, Novák – Kadlec ml., Spitzer, Pešek – Minarčík, Barták J., Zheliznyak – Pilný R., Vrabec, Havránek.