Béčko Kozlů opět nezaváhalo

12. prosinec 2018, 19:09

Kolín - Ani v dalším utkání hokejisté kolínského béčka nezaváhali. Chvíli byl tedy stav vyrovnaný 2:2, ale ještě na konci druhé třetiny dvěma góly béčkaři odskočili a de facto si pojistili výhru.

Kolín B - Žilina

8:3

Hattrickem se v utkání blýskl obránce Bohumil Sladký, který udeřil na konci druhé třetiny, a dvakrát v poslední části. Jeho čistý hattrick doplnil gólově Kadlec mladší, který proměnil svou spolupráci s otcem v lajně, a dále Hyšpler, Miška, Spitzer a také junior Naďo.

Branky: 7. Kadlec ml. (Kadlec st.), 29. Miška (Hyšpler), 38. Hyšpler (Švanda), 39. Sladký, 53. Sladký (Spitzer, Pešek), 58. Sladký (Kadlec st., Miška), 59. Spitzer (Hyšpler), 60. Naďo (Miška, Zheliznyak). Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny:1:1, 3:1, 4:1.

Kolín: Hermann - Skokan, Zugar, Sladký, Švanda, Horák - Král, Kadlec st., Kadlec ml. - Hyšpler, Spitzer, Pešek - Naďo, Zheliznyak, Miška.