Béčko Kozlů porazilo Černošice

3. prosinec 2018, 07:31

Kolín - V sestavě s jedenácti hráči a juniorským gólmanem odjeli do Černošic kolínští hokejisté béčka. I když v utkání po dvou třetinách prohrávali, v poslední části zlomili utkání na svou stranu.

Černošice B – Kolín B

4:7

Co kozlům vyšlo, to byl nástup do první i druhé třetiny. Góly ve třetí minutě a ve dvacáté první minutě pro ně znamenaly dvakrát vedení. Na ten první ale domácí odpověděli na konci první třetiny. A na ten druhý ve druhém dějství dokonce třikrát. A do kabin šli kozlové za nepříznivého stavu 2:4. To dlouho nezažili.

V poslední třetině ale pustili brankostroj. Do domácí brány poslali puky velmi rychle. 45, 46, 49, 51 a bylo po nadějích domácích na výhru. K tomu pak branka do prázdné kasy v power play a byla z toho výhra 7:4.

Branky Kolína B: 3. Král (Kadlec st.), 21. Miška (Král), 45. Král (Kadlec), 46. Král (Novák), 49. Sladký (Švanda), 51. Kadlec st. (Novák), 59. Miška (Novák). Vyloučení: 3:7, navíc Sedláček (CER) 10 min OT za NESP. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 3:1, 0:5.

Kolín: Kvasil – Skokan, Novák, Sladký, Švanda, Hurt – Kadlec st., Král, Miška – Hyšpler, Spitzer, Pešek.