Béčko Kozlů sehrálo o víkendu dramatický zápas

7. leden 2019, 13:07

Kolín/Rakovník - Kolínské béčko odehrálo o víkendu dramatický zápas, ve kterém muselo čelit nejen houževnatému soupeři, který chtěl bodovat, ale i nekompletní sestavě a v průběhu utkání i nepříznivému stavu. Tuto výzvu svěřenci trenéra Smitky zvládli.

Rakovník B – Kolín B

4:5

Psala se třináctá minuta, když na světelné tabuli svítil stav 2:0. Domácí v tu dobu jednoznačně pomýšleli na body. Jenže kozlové ještě během první třetiny nasázeli do branky domácích čtyři rychlé puky a utkání otočili ve svůj prospěch. Pak sice ještě dovolili soupeři snížit na rozdíl jedné branky, ale zisk tří bodů měli pod kontrolou.

Branky Kolína: 14. Kadlec st., 17. Kadlec st. (Král, Novák), 18. Hyšpler (Hurt), 20. Kadlec ml., 30. Kadlec ml. (Král, Kadlec st.). Vyloučení: 6:6, navíc Havlíček (RAK) 10 min OT: Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 2:4, 2:1, 0:0. Diváci: 56.

Kolín B: Onderko – Hurt, Novák, Sladký, Zugar – Král, Kadlec st., Kadlec ml. – Hyšpler, Spitzer, Pešek – Pilný R., Svoboda, Zheliznyak.