Unikom

Béčko Kozlů si poradilo s Mníškem pod Brdy

18. září 2018, 09:00

Kolín/Praha - V prvním kole vyjeli hokejisté kolínského béčka na led pražské Tipsport arény, kde má svůj domovský led tým Kovohutě Mníšek pod Brdy.

Mníšek – Kolín

5:7

Kolínští sice po první třetině prohrávali, ale pak se rozstřílel první útok, a po dvou třetinách už si nesli do kabin vedení Kolínští. V poslední třetině ho ještě upevnili. A to spoustu šancí ani nedali.

U všech branek, které dala první lajna, nechybělo zkušené útočné duo Jan Kopecký-Jiří Kadlec. Sám Kopecký nastřílel čtyři góly a na zbylé tři přihrál. Jednou Kadlecovi, dvakrát Mravánkovi. Kadlec kromě zmíněného gólu nasbíral zase šest asistencí.

Branky: 24. Kadlec (Kopecký, Novák), 28. Marvánek (Kopecký, Kadlec), 37. Kopecký (Kadlec), 39. Kopecký (Kadlec, Marvánek), 45. Kopecký (Hurt, Kadlec), 47. Kopecký (Kadlec), 50. Marvánek (Kopecký, Kadlec). Třetiny: 2:0, 1:4, 2:3.

Kolín B: Hermann – Sladký, Hurt, Rejthar, Novák – Kopecký, Kadlec, Marvánek – Minarčík, Svoboda, Turyna – Pešek, Pospíšil, Spitzer