Čáslavští hokejisté přivezli z Velkých Popovic všechny body!

15. prosinec 2019, 01:23

Velké Popovice - Ve 14. kole krajské ligy hokejisté HC Čáslav zavítali v sobotu večer na led Slavoje Velké Popovice. Chtěli navázat na poslední domácí vítězství s Kolínem B a o další krok se přiblížit ke svému "vánočnímu" cíli:

Velké Popovice - Čáslav 3:6 (2:4, 0:2, 1:0)

Jako první se do střelecké listiny zapsal domácí Rejna, Čáslav ve 13. minutě otočila skóre ve svůj prospěch - 1:2, ovšem o pár vteřin později Freisler srovnal na 2:2. "To byly hloupé góly," zlobil se trenér Čáslavi Tomáš Topol. "Potom už jsme celé utkání vedli, jsem spokojený. Hráli jsme skvěle - nechyběly systém ani odhodlání, bojovnost. Dnes jsme si šli tvrdě za třemi body," nešetřil slovy chvály a dodal: "Od druhé třetiny jsme domácí k ničemu nepustili."

Letošní rok HC Čáslav uzavře v sobotu 21. prosince, kdy na svém ledě od 17 hodin přivítá HC Příbram B. "Dali jsme si cíl získat do Vánoc devět bodů, chybí nám poslední krůček. Doufám, že v sobotu doma půjdeme za vítězstvím," prohlásil Tomáš Topol a doplnil: "Tabulku bychom rádi dohnali, což se nám v poslední době celkem dobře. Čekáme, že M. Boleslav B klopýtne a chtěli bychom se dostat na první místo."

Branky a asistence: 6. Rejna, 15. Freisler, 56. Kukačka (Mareček) - 8. Borovanský, 13. Sladký (Krpata), 16. Sladký, 19. Bílek (Borovanský), 23. Kraučuk (M. Pipek), 32. M. Pipek (Krpata). Rozhodčí: Plášil - Marvan, Holec. Vyloučení: 5/4, bez využití. Velké Popovice: Žingor (Jizba) - Černý, Lacek, Kolaja, Mocek, Krejčí, Nejedlý, Vít, Freisler, Culka, Dulovec, Klešč, Rejna, Synáč, Vacek, Medřický, Mareček, Kukačka, Hrubant. Čáslav: M. Svoboda - Šulc, Šlejtr, Křišťan, Krpata, Sladký - Špelda, Janata, M. Pipek, L. Muras, Kraučuk - Bílek, Kůrka, L. Svoboda, Barbora, Borovanský. Trenér Tomáš Topol.