Kolín doma rozstřílel Tábor

22. září 2016, 07:39

Kolín - Je to tady. První tři body jsou doma. Kozlové ve 2. kole porazili doma hladce Tábor. A bez inkasovaného gólu.

Kolín – Tábor

7:0

Netrvalo dlouho a Kozlové vedli 1:0. Psala se pátá minuta, Malý na konci přesilovky přihrával z rohu před bránu na Semiráda, střela a gól. Po opatrném zbytku třetiny z obou stran se góly rozdávaly zase ve druhé části.

Druhý gól Kozlové vstřelili od modré v přesilovce pět na tři. A ten třetí? Ten dokonce ve vlastním oslabení. Pár vteřin před jeho koncem Zumr vyzrál v souboji tváří v tvář nad gólmanem Klestilem – 3:0.

Už to vypadalo jako malá katastrofa pro hostující Kohouty, kteří zápasem v Kolíně otevírali svou letošní sezonu, jenže to ještě nevěděli, že to byl teprve slabý odvar kolínského lektvaru.

Kolínští totiž pro poslední dějství namíchali nápoj ještě silnější. S góly nešetřili. Od modré slavil Barták. Pak ještě Malý, Jankovský a Voženílek nasázeli další trefy.  A byl to debakl 7:0.

Sejpal k tomu vychytal celou řadu táborských střel a o radost bylo postaráno.

Branky: 5. Semirád (Malý, Kadlec), 26. Hanzl (Zajíc), 38. Zumr (Morkes), 43. Barták (Panna, Krajňák), 45. Malý (Semirád, Zajíc), 48. Jankovský (Zumr, Morkes). 59. Voženílek (Morkes, Jankovský). Rozhodčí: Barek – Huryta, Laczko. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:0.Oslabení: 1:0. Třetiny: 1:0, 2:0, 4:0. Diváci: 688.

Kolín: Sejpal – Hanzl, Zajíc, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna – Malý, Kadlec, Semirád – Morkes, Zumr, Jankovský – Pipek, Panna, Krajňák – Jelínek, Černý.