Kolínští hokejisté se po výhře v Písku vrátili zpět na čelo tabulky druhé ligy!

20. únor 2020, 10:19

Písek - Překvapení se nekonalo. Kolín roli favorita v předehrávce 41. kola zvládl a porazil předposlední Písek. Je tak znovu na čele tabulky. Dva body před druhou Příbramí a šest bodů před třetími Klatovy. Všechny zmíněné týmy mají odehraný stejný počet utkání.

Písek - Kolín 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)

Kozlové se ujali vedení hned v první minutě, když akci dva na jednoho proměnil nejlepší střelec Kolína David Šafránek. Ještě před odchodem do kabin zvyšoval Jankovský na 2:0, jenže hosté nechtěli dát svou kůži zadarmo a snížení vybojoval americký mladík v týmu Písku. Domácí se tak drželi na dostřel.

A to ještě do poloviny zápasu. V tu dobu totiž Kolín zvyšoval. Se štěstím, pravda, po odrazu puku od domácího hráče, ale přece. A navíc hned v prvních minutách poslední třetiny zvýšili už na průběžných 4:1, takže dramatická zápletka se nekonala. Když domácí ještě ve čtyřicáté páté minutě snížili, Kolín odpověděl znovu brankou. Třígólové vedení pohlídal tým Petra Martínka až do konce.

Branky: 17. Dilisi (Arnošt, Novotný), 46. Arnošt (Petřík, Novotný) – 1. Šafránek (Jankovský, Stehlík), 16. Jankovský (Šafránek, Malý), 29. Malý (Šafránek), 44. Šafránek (Malý, Jankovský), 48. Procházka (Stehlík, Jelínek).

Rozhodčí: Šperl – Vavruška, Bělohlav. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:2, 0:1, 1:2. Diváci: 85.

Kolín: Sejpal (Martínek) – Sladký, Jelínek, Hanzl, Pýcha, Březina, Barták, Havelka – Martínek, Semirád, Jankovský, Hasil, Procházka, Kysela, Kozák, Malý, Zumr, Stehlík, Němec, Šafránek.

Zdroj: sc-kolin.cz, Tereza Marvánková Hölzlová