Kozlové nebodovali ani napodruhé

17. září 2017, 09:22

Kolín - Ani napodruhé kozlové nebodovali. Po dobré první třetině a gólu v přesilovce, inkasovali 4,6 sekund před koncem třetiny vyrovnávací branku a od té doby to s nimi šlo z kopce. Domácí klidně hlídali vývoj utkání a vzali tři body.

DS České Budějovice – Kolín

4:1

Podrobnosti připravujeme.

Branky: 20. Šulčík (Hřebejk, Trummer), 29. Šulčík (Kříž, Hřebejk), 45. Hřebejk (Šulčík, Kříž), 60. Kříž (Hřebejk) – 18. Hlaveš (Zumr, Voženílek). Rozhodčí: Mertl S. – Mertl J., Šimánek. Vyloučení: 5:7, navíc KOL TS za faul Macháčka (neproměněno) a Hanzl (KOL) 10 min OT. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Třetiny: 1:1, 1:0, 2:0. Diváci: 212.

Kolín: Sejpal – Hanzl, Březina, Voženílek, Hlaveš, Kadlec, Barták, Havelka – Malý, Kozák, Panna – Morkes, Zumr, Kysela – Černý, Prokop, Veselý – Kedršt, Pilný, Netušil.