Kozlové nestačili na Klatovy

16. prosinec 2018, 12:26

Kolín/Klatovy - Kozlové střelecky druhé Klatovy nepřekonali. A tak odjeli domů s prázdnou.

Klatovy – Kolín

3:0

V každé třetině domácí dali jednu branku a vyhráli 3:0. To zní velmi jednoduše. Ale jednoduché to nebylo. Král se totiž svižný hokej na obě strany a kozlové také střelecky hrozili. Šafránek nebo Němec ukázali nadějné pokusy, Havelka dokonce nastřelil tyčku. Jenže puk za záda domácího Berana neposlal nikdo, a tak body zůstaly v Klatovech.

První branka Klatov. Dva kolínští bránící hráči neuhlídali soupeře v obranné třetině, který rozehrál od mantinelu. Střela poslala domácí do vedení.

Druhá branka. Při hře čtyři na čtyři kozlové prohráli souboj ve středním pásmu a domácí využili toho, i mezery v obraně.

Třetí branka: Kozlové tlačili, snažili se o snížení. Dvojice Semirád a Jankovský ale gól nedala a následky brejk znamenal konec kolínských nadějí.

,,Podali jme velmi dobrý výkon v kvalitním zápase proti kvalitnímu soupeři. Výsledek odpovídá skutečnosti, že jsme neproměnili ložené šance. Málo jsme stříleli z první a některé situace jsme přehrávali,“ okomentoval utkání vedoucí Kolína Josef Nutil.

Branky: 14. Matiášek (Hanzlík, Vavřička), 36. Slavík (Rubner, Roubal), 54. Uhlík (Tulačka). Rozhodčí: Hornáček – Horažďovský, Štěpánek. Vyloučení: 7:7, navíc Šafránek 10 OT (NESP). Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 1:0, 1:0. Diváků: 320.

Kolín: Martínek O. – Březina, Pilný, Hanzl, Havelka, Barták, Jelínek – Zumr, Šafránek, Pochobradský – Jankovský, Semirád, Malý – Kozák, Martínek R., Němec – Netušil.