Kozlové podali proti Vrchlabí skvělý výkon

15. listopad 2018, 09:45

Kolín - Krize prolomena? Kozlové podali proti lídrovi tabulky skvělý obětavý výkon a sahali po výhře. Nakonec se body dělily. Kozlové ale sáhli po dvou trefou v prodloužení.

Kolín – Vrchlabí 3:2 pp

Kozlové hned od začátku hráli velmi aktivně a dostávali se do šancí. Napadali při rozehrávce hostí, žádný ustrašený výkon. Naopak. Po neproměnných šancích Šafránka a Pýchy přišel kýžený gól na konci třetiny. V sedmnácté minutě. Šafránek nahrával Malému, střela neprošla, ale on se dostal k odraženému puku a vymetl pavučiny z rohu brán – 1:0.

Do kabin si ale vedení domácí nenesli. Udělali totiž ještě chybu. Nechali Půlpána vjet do pásma, nezastavili ho. Ten objel branku a nahrál mezi kruhy volnému Procházkovi, který vyrovnal – 1:1.

V prostřední části utkání šli ale zase do vedení. V přesilovce. Březina popojel od modré na kruhy a odtud pustil pecku na bránu – 2:1. I podruhé ale nastalo vyrovnání. A zase po kolínské chybě. Obránce špatně rozehrál, Hidveghy zachytl puk na modré a vybídl ke skórování Chalupu.

To byla nakonec poslední trefa v základní hrací době. Pak totiž Kozák nevyužil Koffrovu zadovku, Šafránek v přesilovce zacinkal na spojnici břevna a tyčky. Aleš Půlpán měl v přesilovce nabito, ale Sejpal chytil. Pýcha nepříjemně vystřelil na rameno Soukupa. A tak dále.

Na řadu tak přišlo prodloužení. V něm tři na tři. Hra se přelévala ze strany na stranu. Oba týmy hrály opatrně ale i odvážně a chytře. Mělo to náboj, Diváka to muselo bavit. A 24 sekund před koncem padl i gól. Kolín vystřelil výhru. Zumr vjel s pukem na holi do pásma. Už byl skoro na brankové čáře, když poslal kotouč zpět před bránu na Šafránka, který se mezitím prosmýkl za obránce a byl připraven z první zvednout puk do sítě.